Skocz do zawartości

Sprzedawca Łódź, nie kupujcie!!!


bady111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, chciałem ostrzec o sprzedawcy na rynku bałuckim który sprzedaje niedaleko biedronki w biało niebieskim namiocie ma chore rybki

 

 

Kupiłem u niego 1 skalara 2 kiryski 6 neonków 2 sumy rekinie i 1 górami niestety na górami przyniosłem pleśniawkę a na sumach i neonkach Ospę wszystkie rybki tego sprzedawcy padły w ciągu 4 dni:( i wyrzuciłem w błoto 50zł a on nawet nie połaszczył się przeprosić ani dać jakiegoś leku żeby moje rybki nie padły na szczęście udało mi się zadziałać i padł mi tylko 1 gupik z moich rybek

 

dane sprzedawcy z pieczątki ;

Handel Obwoźny

Art. Zoologiczno-przemysłowe

Tere...... ...aza

91-0..........dź ul. Odołano........a m3

Reg. 4732...135 Nip 725......70

 

 

Dane mam z pieczątki którą mam podbitą gwarancję filtra

 

 

NIE KUPUJCIE :(:!: szkoda kasy Tylko chce zarobić wcisną mi parę rzeczy które mi nie były potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie jesteś winien.Kupiłeś w namiocie o tej porze roku kilka rodzajów ryb z różnych zbiorników, pewnie do jednego wora.

Następnie bez zbędnych ceregieli wpuściłeś je do akwarium.Rusz głową i pomyśl ;) A biznes jest tylko biznesem,sprzedającemu wcale nie musi zależeć na tym czy ty te ryby utrzymasz przy życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kupiłem u niego 1 skalara 2 kiryski 6 neonków 2 sumy rekinie i 1 górami

 

1. Rozumiem, że masz akwarium co najmniej 2000l, patrząc na to co kupiłeś.

2. Skoro tak szybko zdiagnozowałeś "chorobę", to dlaczego nie rozpoznałeś jej od razu? Kupując ryby??

3. Popieram zdanie Jachaja5. Ryby się kupuje z pewnego źródła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...