Jump to content

malutkie glonojady maja biale kropki

Recommended Posts

witam rozmnozyly mi sie glonojady, samica alinos i samiec zwykly ciemny, male maja juz tydzien polowa jest ciemna a druga to albinosy. Teraz moje pytanie, poniewaz zauwazylem na prawie kazdym malym glonojadku ze ma biale kropki po kilka sztuk, jeszcze wczoraj tego nie mialy. kropki sa takie jak przy ospie. no i chce zapytac co to moze byc i co z tym zrobic, dodam jeszcze ze pozostale ryby w akwarium nie maja nic takiego, prosze o szybka podpowiedz, nie chce ich stracic sa to moje pierwsze rozmnozone glonojadki

post-11406-13685166470813_thumb.jpeg

mod.- Przenoszę do odpowiedniego działu. Ostrzeżenie za pisownię!

Dzis do domu przyniosłem kilka ryb z małego przerybionego i niedbanego akwarium.

Między innymi mieczyka co później zauważyłem że ma białe kropki. Rybka nie wylądowała w akwarium ogólnym tylko 15l z wodą odlaną z ogólnego.

Było to około 13 teraz patrze a mieczyk nie ma już białych kropek.

Czy to oznaka że już wyleczony czy mam go trzymać jeszcze te noc w tym akwarium 15l

Dzis do domu przyniosłem kilka ryb z małego przerybionego i niedbanego akwarium.

Między innymi mieczyka co później zauważyłem że ma białe kropki. Rybka nie wylądowała w akwarium ogólnym tylko 15l z wodą odlaną z ogólnego.

Było to około 13 teraz patrze a mieczyk nie ma już białych kropek.

Czy to oznaka że już wyleczony czy mam go trzymać jeszcze te noc w tym akwarium 15l

Kropki może były ospą... może nie... Pewnie dostał je dlatego, że się zestresował zmianą warunków i przeniesieniem. Lepiej potrzymaj go jeszcze z dzień, o ile masz tam warunki, żeby go troszkę potrzymać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...