Jump to content

Moje 45l

dawiddav1
 Share

Recommended Posts

Czeka cię dużo pracy jeszcze.

Przede wszystki zainwestuj w jakieś spore drewno i roślinki

Należałoby zrobić tło i dosyypać żwirku.

Sprawdz czy kamień nie zatwardza ci wody.

To oświetlenie to chyba wpadło tam przez przypadek...?

Przy oświetleniu LED rośliny ci nie urosną.

Tą belkę z LED-ami lepiej wyjmij z wody. Jako oświetlenie akwarium zastosuj świetlówki.

:evil::evil::evil: ale mnie to denerwuje jak ktoś takie głupoty pisze. Ogarnij wiedzę i dopiero pisz. Rośliny urosną przy ledach. Miałem sprawdziłem, działało.

Przy oświetleniu LED rośliny ci nie urosną.

Tą belkę z LED-ami lepiej wyjmij z wody. Jako oświetlenie akwarium zastosuj świetlówki.

:evil::evil::evil: ale mnie to denerwuje jak ktoś takie głupoty pisze. Ogarnij wiedzę i dopiero pisz. Rośliny urosną przy ledach. Miałem sprawdziłem, działało.

Raczej Ty ogarnij wiedzę zanim coś napiszesz. Te diody co są obecnie to wystarczą jedynie na oświetlenie akwarium.

Są to diody małej mocy świecące punktowo. Ale taki yntelinenty człowiek jak Ty powinien to wiedzieć.

Jak chcesz diody zastosować jako oświetlenie to zostaje zrobienie układu na LED-ach SMD.

Raczej Ty ogarnij wiedzę zanim coś napiszesz. Te diody co są obecnie to wystarczą jedynie na oświetlenie akwarium.

Te ale ty napisałeś, że przy oświetleniu led nie urosną, a jednak (do tego się doczepiłem)

Są to diody małej mocy świecące punktowo.

Nie wiem, nie widziałem.

Ale taki intelinenty człowiek jak Ty powinien to wiedzieć.

Jak chcesz diody zastosować jako oświetlenie to zostaje zrobienie układu na LED-ach SMD.

Lepiej power led albo te paski na diodach 5050 albo 5060.

Te ale ty napisałeś, że przy oświetleniu led nie urosną, a jednak (do tego się doczepiłem)

Są to diody małej mocy świecące punktowo.

Nie wiem, nie widziałem.

Ale taki intelinenty człowiek jak Ty powinien to wiedzieć.

Lepiej power led albo te paski na diodach 5050 albo 5060.

Lepiej już Super Flux diody te dają 10 lm swiatła albo diody dużej mocy np 3W dające 100 lm.

Ale niestety zbudowanie odpowiedniego układu do samodzielnego oświetlenia akwarium jest jak na razie zbyt drogie.

Moja wypowiedz tyczyła się tego zbiornika i belki LED widocznej na zdjęciu. Taka belka nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniego strumienia światła odpowiedniego dla wzrostu roślin.