Skocz do zawartości

Moje 45l


dawiddav1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy oświetleniu LED rośliny ci nie urosną.

Tą belkę z LED-ami lepiej wyjmij z wody. Jako oświetlenie akwarium zastosuj świetlówki.

 

:evil::evil::evil: ale mnie to denerwuje jak ktoś takie głupoty pisze. Ogarnij wiedzę i dopiero pisz. Rośliny urosną przy ledach. Miałem sprawdziłem, działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oświetleniu LED rośliny ci nie urosną.

Tą belkę z LED-ami lepiej wyjmij z wody. Jako oświetlenie akwarium zastosuj świetlówki.

 

:evil::evil::evil: ale mnie to denerwuje jak ktoś takie głupoty pisze. Ogarnij wiedzę i dopiero pisz. Rośliny urosną przy ledach. Miałem sprawdziłem, działało.

Raczej Ty ogarnij wiedzę zanim coś napiszesz. Te diody co są obecnie to wystarczą jedynie na oświetlenie akwarium.

Są to diody małej mocy świecące punktowo. Ale taki yntelinenty człowiek jak Ty powinien to wiedzieć.

Jak chcesz diody zastosować jako oświetlenie to zostaje zrobienie układu na LED-ach SMD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ty ogarnij wiedzę zanim coś napiszesz. Te diody co są obecnie to wystarczą jedynie na oświetlenie akwarium.

Te ale ty napisałeś, że przy oświetleniu led nie urosną, a jednak (do tego się doczepiłem)

 

 

Są to diody małej mocy świecące punktowo.

Nie wiem, nie widziałem.

 

Ale taki intelinenty człowiek jak Ty powinien to wiedzieć.

Jak chcesz diody zastosować jako oświetlenie to zostaje zrobienie układu na LED-ach SMD.

 

Lepiej power led albo te paski na diodach 5050 albo 5060.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ty ogarnij wiedzę zanim coś napiszesz. Te diody co są obecnie to wystarczą jedynie na oświetlenie akwarium.

Te ale ty napisałeś, że przy oświetleniu led nie urosną, a jednak (do tego się doczepiłem)

 

 

Są to diody małej mocy świecące punktowo.

Nie wiem, nie widziałem.

 

Ale taki intelinenty człowiek jak Ty powinien to wiedzieć.

Jak chcesz diody zastosować jako oświetlenie to zostaje zrobienie układu na LED-ach SMD.

 

Lepiej power led albo te paski na diodach 5050 albo 5060.

Lepiej już Super Flux diody te dają 10 lm swiatła albo diody dużej mocy np 3W dające 100 lm.

Ale niestety zbudowanie odpowiedniego układu do samodzielnego oświetlenia akwarium jest jak na razie zbyt drogie.

Moja wypowiedz tyczyła się tego zbiornika i belki LED widocznej na zdjęciu. Taka belka nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniego strumienia światła odpowiedniego dla wzrostu roślin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...