Skocz do zawartości

JBL CristalProfi e900


tokio04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy forumowicze.

Mam mały ( duży ) problem .

Ostatnio czyściłem filtr i po złożeniu cieknie ,ale tylko wtedy gy jest wyłączony ,czyli ok.23.00 a 6.30rano.

Sami rozumiecie że to troszkę uciążliwe,zwłaszcza jak się ma pełną automatykę obsługi akwarium.

Za wszelkie info będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtra nie wyłącza się, w ogóle ! :evil: (chyba, że do czyszczenia).

 

Mam taki sam filtr. Może źle złożyłeś kosze filtracyjne i głowica nie dolega do reszty,

lub podwinęła ci się uszczelka przy głowicy. Spróbuj jeszcze raz złożyć wszystko i uszczelkę przesmarować wazeliną.

 

Filterek ma chodzić 24/7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do złożenia to faktycznie sprawdzę ułożenie koszy,bo mam wrażenie że tam coś mogłem zepsuć,natomiast uszczelka jest dobrze założona bo sprawdzałem.

Mój filtr się wyłącza sam na kilka godzin i taki stan rzeczy jest od conajmiej roku i nic się nie stało ( jak do tej pory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam i przy próbach nic nie ciekło , zresztą gdyby nawet to i tak bym nic przy nim nie robił - od tego jest gwarancja .A tak poza tematem,gdy kupiłem swój to w środku była kartka w kilku językach i adnotacja brzmiąca mniej więcej tak :

 

" Niniejszy egzemplarz filtra został losowo wybrany z linii produkcyjnej i poddany kontroli szczelności - z uwagi na to w filtrze mogą się znajdować ślady wody "

 

 

Chciałbym więc zapytać czy z tą karteczką to prawda czy ściema ? Ktoś z Was miał coś podobnego w środku ? Czy do wszystkich to wkładają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam i przy próbach nic nie ciekło , zresztą gdyby nawet to i tak bym nic przy nim nie robił - od tego jest gwarancja .A tak poza tematem,gdy kupiłem swój to w środku była kartka w kilku językach i adnotacja brzmiąca mniej więcej tak :

 

" Niniejszy egzemplarz filtra został losowo wybrany z linii produkcyjnej i poddany kontroli szczelności - z uwagi na to w filtrze mogą się znajdować ślady wody "

 

 

Chciałbym więc zapytać czy z tą karteczką to prawda czy ściema ? Ktoś z Was miał coś podobnego w środku ? Czy do wszystkich to wkładają ?

Ja również posiadam ten filtr i karteczka również była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby poważna firma ,a taką ściemę walą z tymi kartkami. :|

 

Zaraz ściema - po prostu użytkownicy forum superAkwarium mają fart i szczęście trafiając na sprawdzone egzemplarze jbl :D

Ja użytkuję ten filterek prawie dwa lata i jestem z niego bardzo zadowolony - nawet ta ściema z kartką w środku nie spowoduje, że zmienię zdanie o tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...