Jump to content

112l. czy mogę dołożyć samiczki?


Recommended Posts

Mam takie pytanie: obsada jak w podpisie, chciałabym dokupić mojemu bojownikowi dwie samiczki. Czy to nie będzie przesada w tym litrażu? I jak to jest z gatunkiem, bojka mam granatowego, czy trzeba dokupić samiczki tego samego gatunku?

Link to comment
Share on other sites

Czy ten bojownik nie podgryza Ci skalarów ? Powiem tak jak miałam dwie samiczki i samca w osobnym zbiorniku - to samiczki go atakowały , jak przeniosłam do ogólnego zbiornika to dały mu spokój ale przeganiały inne . Samotny samiec w ogólnym akwarium nie sprawiał kłopotów , a te dwie to robiły niezły bajzel.

Link to comment
Share on other sites

Mój bojek w ogóle nie reaguje na inne ryby. Nie raz zdarza się że muszę dźwignąć pokrywę żeby go nakarmić, bo on się chyba boi wypłynąć. I właśnie myślałam, żeby dodać mu panny. A czy koniecznie muszą być dwie. Czy mogę wprowadzić jedną?

Link to comment
Share on other sites

8 skalarów to wg mnie za dużo jak na taki zbiornik. @ glonojady..Jakie? A danio to rybka stadna. Poza tym: ja takiego ryzyka z samiczkami nie chciała tworzyć. Bojek może je zamęczyć, poza tym jeśli się rozbryka to ci załatwi też skalary. No ale to moja opinia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...