Skocz do zawartości

[63l] domowo :-)


thaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jest 20 neonów zielonych, chciałem kupić około 30

- ale oczami wyobraźni już widziałem te teksty na forum o zupie :P

 

Rybki są małe, około 1-1.2cm - mam nadzieję, że podrosną :P

 

Co do pływających roślin - niestety, w sklepach nic ciekawego nie spotkałem

(albo w ogóle) a przy obecnych temperaturach boję się wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bać się wysyłki to nie styczeń i nie ma -20 a roślinki 1 dzień czy 1,5 dnia wytrzymają wiem bo sam wczoraj dostałem przesyłkę z roślinami. W razie czego to ja mogę ci oddać lub za jakąś symboliczną cenę sprzedać limnobium, które rozrasta się dość szybko i trzeba nawozić akwa. W razie pytań o limnobium pisz na PW lub gg:13962627

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium przyjemne dla oka.

Co mi się nie widzi to przede wszystkim nurzaniec azjatycji z przodu akwarium. Chyba tego nie przemyślałeś zbytnio ;). jak ta roślinka ruszy to zarośnie ci cały prawy narożnik. Jak już to dałbym ją gdzieś do tyłu żeby zrobiła zieloną ścianę. Poza tym nurzaniec robi łady efekt gdy jest długi i lekko kładzie się na tafli wody to by ci mogło zastąpić roślinę pływającą. Pływać po powierzchni może też hydrocotyle, z resztą jak podrośnie to samo znacznie zarastać powierzchnie ;).

 

Teraz wpuścić tutaj jaką ciekawą obsadę i będzie cieszyć oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym problemie ale jak na razie tylko zbliżają się do powierzchni

ale żaden nie wylazł :-)

Jak już wyjdzie, to nie wejdzie, czyli będzie za późno...a wyleźć cholera potrafi. :P

 

Fajnie że dałeś filmik, to daje dużo więcej niż same wyfotoszopowane foty. ;)

Jedyne co Ci zasugeruję, to to żebyś odłączył rurkę od napowietrzania i skierował wylot bardziej ku powierzchni. Natlenienie gorsze wbrew pozorom nie będzie, a filtr przestanie furgotać.

 

Co do obsady: neonów masz dość, nawet bym powiedział że sporo. Otoski są, tak jak neony, stadne mimo że w baniakach poniżej metra to jest mało widoczne. Dokup tak z 4 sztuki.

Wisienką na torcie, lub raczej kropką nad "i" mógłby być tutaj bojownik i na tym skończyłbym zakupy rybne.

 

PS: Bojek jednak odpada. Akwarium otwarte. Skoczek+ryzyko przeziębienia labiryntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Siema akwarium piękne ,sam mam 63l ,i miałem już 4 lampi aquael decolight 11w jak ty i wszystkie się spaliły po jakimś czasie ,badziewie nie polecam ,nie trzymały nawet roku :(

a moje pytanko do ciebie to jak przerobiłeś pokrywę ,już tyle szukałem w necie sposobu i nie skutecznie :[ pomóż mi ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że akwarium jako prezent dla dziecka, to jest najgłupszy pomysł, ale...

 

Ty Thaz przemyślałeś wszystko i podszedłeś do tematu profesjonalnie. Boisz się o przerybienie, a jak dowiedziałeś się, że bojek może przeziębić labirynt, to kupiłeś pokrywe- jesteś genialnym człowiekiem i tutaj możemy być pewni, że Twoje dziecko wyrośnie na rozsądnego akwaryste!

 

Piękny bojownik, aranż mroczny, ale zielony - ode mnie masz 10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...