Skocz do zawartości

Pokrywa do krewetkarium


keraj27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy pokrywa jest wymagana w krewetkarium? Mam kostkę, filtr hbl'a 301, grzałkę z termostatem. Nabyłem krewetki Krewetki Neocaridina cf. zhangjiajiensis "White Pearl" i nasuwa się tu moje pytanie czy mi moi podopieczni nie wyskoczą poza krewetkarium?Czy nie wyjdą po kaskadzie czy kablu od grzałki? Może i trochę głupie pytanie ale chciałbym się dowiedzieć czy muszę motać pokrywkę czy jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w sumie jak zmotam pokrywkę to i tak postawie ją na plastikowych narożnikach a przez to będzie szpara więc w sumie i tak by się tam przecisnęły jak by chciały. No jeszcze zobaczę ale nie mają przed czym uciekać bo są same więc mam nadzieję że pozostaną w baniaku. Amano są duze więc przez szparę chyba by nie dały radę ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w sumie jak zmotam pokrywkę to i tak postawie ją na plastikowych narożnikach a przez to będzie szpara więc w sumie i tak by się tam przecisnęły jak by chciały. No jeszcze zobaczę ale nie mają przed czym uciekać bo są same więc mam nadzieję że pozostaną w baniaku. Amano są duze więc przez szparę chyba by nie dały radę ;) .

Krewety uciekają z akwa jak przestają im odpowiadać parametry wody.Więc jak będziesz dbał o wodę,to pokrywa będzie zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...