Skocz do zawartości

Programator czasowy - jak to ustawić?


keraj27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem programator czasowy emt700. Ustawiłem sobie godzinę i dzień tygodnia, a gdy wchodzę w opcje ustawiania godziny włączania i wyłączania to tam też ustawiam godzinę pierwszą i godzinę drugą (zamknięcia - wyłączenia prądu) i tu pojawia się problem bo nie potrafię ustawić aby czytało zaprogramowany czas. Nie ogarniam tej instrukcji. Niby robię wszystko krok po kroku a i tak nie łapie. Chcę go używać do oświetlenia żeby się samo włączało i wyłączało jak mnie nie ma. Proszę o pomoc może ktoś z was mnie oświeci.

 

Obrazek urządzenia : Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wprawdzie mam inny ale może pomogę ... najpierw ustawiasz aktualną godzinę, następnie ustawiasz o jakiej godzinie ma się załączyć (takie programatory mają kilka opcji więc ustawiaj wszystko na jednej) - ustawiasz godzinę włączenia i do niej dzień(dni tygodnia) - najlepiej cały tydzień, później przełączasz na godzinę wyłączenia i robisz to samo co wcześniej tylko z inną godziną. żeby wszystko chodziło jak należy musisz pamiętać żeby wszystko tyczyło się danego dnia (dni) no i czasem AM i PM też jest i trzeba odpowiednio godzinę ustawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ustawiam godzinę. Chodzi sobie dobrze czas. Potem wchodzę w ustawienie programu (ustawiam na programie pierwszym) dwie godziny . Godzinę włączenia się lampki i drugą godzinę na zakończenie i nic się nie dzieje jak dobiega ta druga godzina. Tak samo na odwrót jak np jest 7 a ustawie żeby włączało się 7:05 to się nic nie dzieje :/ Koło symbolu żaróweczki powinna być cyfra 1 i się nie wyświetla :/ to wtedy by chyba działało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja mam dwa programatory analogowe i jeden cyfrowy i ten cyfrowy to pierwszy i ostatni jaki kupiłem. Niby ma baterię (ma utrzymywać "tykanie zegara") ale i tak przestawia się jak chce i kiedy chce. Czasem najlepiej zdają egzamin rozwiązania najprostsze (I często są dwa razy tańsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz. Ustawiłem teraz i jest dobrze na tym trybie AUTO chociaż na początku też było na nim i nic nie łapało (może dni tygodnia nie ustawiłem) teraz działa wszystko jak należy i rośliny jak i krewetki cieszą się ze światła które samo się uruchamia. Dzięki za naprowadzenie. Pozdrawiam i można to zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam was serdecznie potrzebuję pilnie numer baterii gdyż zgubiłem starą i nie mogę zakupić nowej nie mając numeru , zakupiłem programator i od początki po włożeniu baterii nie działał , sądzę iż po to jest bateria by programator zapamiętywał ustawienia podczas braku zasilania a tak się nie dzieje, napiszcie też ile tych bateryjek się tam wkłada ? programator sam w sobie jest fajny bo ma szereg ustawień lecz co do ustawień to z instrukcją obsługi każdy sobie poradzi . Jak ktoś takowej nie posiada to ja mam jak coś .--pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...