Skocz do zawartości

Nowy dział?


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bawmy się ale mam tu mały Apel do ekipy którą nazwałem już sobie Buntownicy Z Wyboru Dużo szumicie a cały czas łapie was na zakładaniu dziwnych tematów ( pytania mniej niż dla początkujących ) Więc spokojnie z tymi sloganami które podnosicie Wiem ze pewnie nie jestem lubiany przez forumowiczów ale nie po to tu jestem ........ Komu mogę to pomogę i teraz zacznie się RZEŹ NIEWINIĄTEK:)........ To nie groźba to Obietnica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musi następny temat o dziale dla początkujących rozwijać do takiego stopnia????Kirysek piszesz o błędach i niedociągnięciach regulaminu,walczysz o zmiany a sam nie przestrzegasz tego który jest.Bo właśnie czasem piszesz to co było napisane.Posty a teraz nawet cały temat.Świetnie jesteś aktywny ale to już było przerabiane.Nie pisze tego złośliwie tylko jako ciekawostkę bo ja już pisałem na ten temat.Ten pomysł już był dawno temu.Pisałem prośbę do admina na PW ale bez skutku.Ale próbuj dalej może ty jako nowy przyjaciel strony z nowymi pomysłami na dział dla początkujących będziesz miał więcej szczęścia.Teraz co nie co do pysza to ty tak twierdzisz ze kiryska nikt z modów nie lubi.Pomysły były ale niestety żaden z nich nie został wprowadzony,być może nie były do zaakceptowania przez admina lub właściciela strony.Bo my jako modzi to możemy se tylko po poprawiać błędy po was albo poczytać bzdury które czasem są tu wypisywane.Jeżeli jesteście tacy pomysłowi i aktywni to napotykając post niezgodny z regulaminem raportujcie.

 

Ps.podajcie jakiś dobry pomysł:zakodowany regulamin???

viewtopic.php?f=32&t=3033

Kirysek sam ostro w tym temacie dyskutowałeś a teraz zakładasz temat nowy dział.

Pyszu zgodzę się z tobą naprawdę świetny pomysł

 

Tylko szkoda że to śmieci z tego tematu będą

Ale nie martwcie się wyczytałem że mają być zwolnienia modów którzy nie mają pomysłów więc będziecie mieli okazje zabłysnąć jeszcze nie raz ;) [

 

Ps.podajcie jakiś dobry pomysł:zakodowany regulamin???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.podajcie jakiś dobry pomysł:zakodowany regulamin???

hm.. chcesz, żeby to rozwinąć? tak zrozumiałem, no więc wyglądałoby to w ten sposób, że przy rejestracji jest regulamin, na co dzień każdy przewija do końca i akceptuje i dalej przechodzi. Tutaj byłby taki myk, że gdzieś w treści regulaminu automat generował by jakiś kod powiedzmy jest tam punkt 3 paragraf 5 a w nim "to jest kod weryfikacyjny, pisz poniżej trzy ostatnie cyfry spośród sześciu przedstawionych". wtedy to by świadczyło, że jednak choć w minimalnym stopniu użytkownik poświęcił się, by "liznąć" o regulamin.

 

ja myślę, że teraz gdy atmosfera już się ostudziła warto byłoby zamknąć, bądź usunąć tematy, w których praktycznie schodzi się na te same tematy, lub je połączyć. I jedynie zgłaszać jakieś propozycje zmian w Projekcie itd. Wydaje mi się, że to, co miało być jest osiągnięte, choć nie zupełnie... jak widać "krewetka' nadal funkcjonuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...