Skocz do zawartości

Nowy dział?


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia zauważyłem tendencję wśród nowicjuszy do zakładania tematów typu "co to za roślina", "co to za ryba", "co to za krewetka", "co to za ślimak" itd. Wydają się te tematy o tyle uciążliwe, że już po pierwszym poście można udzielić odpowiedzi, a temat jednak jest i niejednokrotnie jest to co drugi/trzeci temat taki... czyli robi się śmietnik. Może macie jakieś pomysły żeby założyć dodatkowy dział, ewentualnie podkleić jakiś temat typu "Nie wiesz CO TO? Spytaj tutaj". Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HM... od pewnego czasu też mnie to zaczyna dręczyć... wydaje mi się dobre, myślę, że wystarczy taki temat przykleić ;)

 

Mnie też to denerwuje.. :cry:

 

Kirysek Ty masz zawsze jakieś dobre pomysły .. Moderatorzy i Admin powinni to dobrze przemyśleć :D

 

Ogólnie taki temat by był dobry, Ja jestem Za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,dobra,ale zagląda więc się wypowie. Życie osobieste nie trwa 24h/7dni.

 

Temat typu "Co to jest? Pytaj tutaj" były przydatny...LECZ: wyobraźcie sobie..Wchodzi na forum 10-o latek, który dopiero się zarejestrował. I jak myślicie? Przeglądnie tematy, czy taki jest i czy trzeba dgzieonkretnie pisać? Bo jak do tej pory to jest zawsze tak, że nie patrzą czy temat jest a co więcej nawet nie piszą w dobrym dziale.

 

Więc, tak jak temat "roślinki akwariowe" (jakoś tak) gdzie są wszystkie najpopularniejsze roślinki tak i temat "co to jest" pójdą w zapomnienie jak kompedium. B przeciez i tak sa zakladane tematy o gupikach, nawet nie szukajac nic o nich w internecie a co dopiero na forum... Nie wiem czy zrozumiale pisze..

 

Tematy "co to","czy jest w ciąży", "czym karmić gupika" itp i tak będą zakłądane niezależnie od tego czy będzie jeden ogólny czy go nie będzie. Szkoda starań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego myślę, że konsekwentne zamykanie tematów klauzulą:

 

Temat zamykam prosze kontynuować pod tym adresem [...]

 

Prędzej zda egzamin, a przynajmniej moderatorzy nie będą się nudzić i zaoszczędzą sobie poprawiania literówek, co bez wątpienia jest męczącym zajęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;-)

 

Co nie zmienia faktu, że przydałby się dział na samej górze forum pod tytułem "Dział początkującego akwarysty". I tam niech maltretują początkujący swoimi pytaniami. Często jest tak, że zakładane są konta, żeby zadać jedno pytanie i wszystko. Jest dużo takich kont a takie jednorazowe zapytania zaśmiecają przeróżne działy, stąd moim zdaniem w/w propozycja z działem jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, a dostęp do tematycznych już działów będzie możliwy dla użytkowników, którzy mają powiedzmy przynajmniej 10 postów, a więc nie są to tacy "jednorazowi" akwaryści i zamierzają brać czynny udział w funkcjonowaniu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To również jest dobry pomysł, ale admin by musiał pogadać z wyższymi sferami czy można nowy dział założyć... W każdym razie. W php podstawowym będzie taka blokada? Żeby jak się nabije 10 postów odblokowywały się inne działy..Chyba nie. Ja wątpię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jeżeli guru myślą poważnie o serwisie, to żaden kłopot sporządzić kopię zapasową i działać w zaciszu przebudowując serwis według własnego zapotrzebowania, aż pewnego dnia rano obudzimy się w nowym wymiarze ;-) Wszystko jest do zrobienia, to tylko kwestia chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tylko, że sfery wyższe muszą zaakceptować każde zmiany..:/ My tu się upieramy o "zmodernizowanie" forum już nawet czasami hiperbolizując niektóre rzeczy, ale to, czy się COKOLWIEK zmieni i tak zależy o tych wyższych sfer.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To również jest dobry pomysł, ale admin by musiał pogadać z wyższymi sferami czy można nowy dział założyć... W każdym razie. W php podstawowym będzie taka blokada? Żeby jak się nabije 10 postów odblokowywały się inne działy..Chyba nie. Ja wątpię..

Niedawno chciałem taki pomysł dać z tymi 10 postami..

 

Na innych forach na których uczestniczę itd. Jest taka opcja i bardzo dobrze się to sprawuje. Więc i tu może by się dało to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o początkujących że denerwuje was to a tamto oczywiście pomysł spoko do przyjęcia Ale czytam też wasze posty i tematy i sami zadajecie pytania pasujące do osób dopiero zaczynających przygodę z akwarystyką Kirysek co to filtr gąbkowy i na jakiej zasadzie działa- to tylko przykład Jestem za ale nie zwalajcie winy na początkujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co się tłumaczyć skoro przyznałeś się na forum ze nie wiesz co to jest??? A brzęczyk i gąbka z rurką to właśnie filtr gąbkowy tak??? A poza tym nie o to chodzi tylko zwalanie winy na początkujących . Sami to robicie a temat o roślinach jest przykładam waszej ignorancji Panowie Przyjaciele modów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze i gdyby był dział dla początkujących to bym go tam umieścił, po drugie nie jest to z pewnością dublowany po kilka razy dziennie temat (jak o gupikach ciążach itd) więc przydał się nie tylko mi. Temat o roślinach nie jest przykładem ignorancji, tylko jakbyś nie zauważył każdy coś od siebie autorce podpowiedział, ew. zadał pytanie, a następnie wyrazili zgodę by mod usunął ich posty i zamknął temat który będzie zawierał wyłącznie rośliny jeśli już ten będzie uzupełniony i przedyskutowany. Jakoś NirwAnia nie robi problemu z tego, że w kompendium o gupikach prowadzona jest dyskusja dopóki nie stwierdzę, że zawarłem wszystko w temacie i przystąpimy do czyszczenia i zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole Kirysek zuwazylem, ze niektorzy moderatorzy poprostu cie nie lubia... albo takie jest moje zdanie. masz spoko pomysly, ktorch oni sami nie maja zbyt wielu ( tak wielu jak ty). w tym momencie moze to wygladac jak podlizywanie sie, ale chodzi mi tu o porownanie pracy twojej, ktora jest doceniana TYLKO (tak ja widze) przez uzytkownikow. mowie tutaj o widzialnej formie doceniania,a nie ze "SZEF" chwali sobie ciebie. pozdrawiam cie serdecznie i zycze ci dalej TYLE cierpliwosci, ktora czuje ze niedlugo sie skonczy ;] serdeczne pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie lubieniem to pewnie chodziło o mnie :0 nie powiem czy go lubię czy nie Bo Go nie znam :) A co do moich wypowiedzi są poparte tym co czytam Sporo chłopak wie ale czasem pisze głupoty tam gdzie powinien milczeć Ja tak trobie jak czegos neiwiem albo odsylem do innych stron gdzie można się czegoś dowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem pisze głupoty tam gdzie powinien milczeć

piszę co wiem lub co mi się wydaje, że jest tak a nie inaczej, a jeżeli mówię w jakimś przypadku głupoty, to są też inni użytkownicy, którzy mogliby podważyć moje zdanie, ale tego nie robią, ty też nie... więc trochę to dziwne, że teraz tutaj się wyżalasz z tego... żeby nie było nie mam nic do ciebie, wręcz przeciwnie podziwiam za to jak bardzo kochasz akwarystykę, no ale... j/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...