Jump to content
Sign in to follow this  
Basteq

[530l-Zimne] - Basteq

Recommended Posts

Fakt malutkie-po rok mają 15 cm ;) Chciałem tylko zwrócić uwagę na to,że duże akwarium można przerybić tak samo łatwo jak małe :)

Fakt malutkie-po rok mają 15 cm ;) Chciałem tylko zwrócić uwagę na to,że duże akwarium można przerybić tak samo łatwo jak małe :)

Możesz spać spokojnie ;)

Jako fanka welonów muszę stwierdzić, że na następną zimę zmieniam 340l na zimne.

Akwa bardzo ładne. Kamienie takie sobie, ale jak idą do wymiany to tym lepiej. Polecam serpentynit.

Welony nie żrą roślin? Bo u mnie zostały tylko moczarka, anuby, micro i gałęzatka. Rogatek nadal walczy :D

Jako fanka welonów muszę stwierdzić, że na następną zimę zmieniam 340l na zimne.

Akwa bardzo ładne. Kamienie takie sobie, ale jak idą do wymiany to tym lepiej. Polecam serpentynit.

Welony nie żrą roślin? Bo u mnie zostały tylko moczarka, anuby, micro i gałęzatka. Rogatek nadal walczy :D

ROślin nie jedzą ale mam tylko moczarki, anubiasy i kryptokoryny. Gałęzatkę czasami podgryzają.

Nad kamieniami myślę ale ostre nie bardzo się nadają ze względu na ''przylepki'', które uwielbiają tam siedzieć

Mała aktualka:

post-10354-13685168561948_thumb.jpg

A jak te największe welony zachowują się w stosunku do mniejszych ryb? Jest szansa na trzymanie ich np. danio?

Sa z nimi kardynałki i jest spokój, ale różnie to może być przy innych egzemplarzach.

Wszyscy piszą o tym, że welony niszczą wszystkie rośliny a u mnie nic. Jedynie podjadały mech oraz uwielbiają mini rzęsę.

Nie myślałeś o dokupieni kilku kryptokorn karbowanych? ;)

Mała aktualizacja.

Doszły do obsady małże.

post-10354-13685169343718_thumb.jpg

post-10354-13685169344037_thumb.jpg

Kardynałki nie kończą jako pokarm ? Czym karmisz małże ?

Kardynałki nie kończą jako pokarm ? Czym karmisz małże ?

Żyją w zgodzie z welonkami. Małże karmią się same ;)

Fajnie wygląda ten korzeń po lewej stronie.Dobrze,że "białasy" się zagloniły-wyglądają lepiej ;)

Chciałem się zapytać o podłoże. Napisałeś że to jest żwirek. A jaka jest granulacja? 1-3mm?

Chciałem się zapytać o podłoże. Napisałeś że to jest żwirek. A jaka jest granulacja? 1-3mm?

1-3mm na wierzchu. 3-5mm pod spodem.