Skocz do zawartości

[530l-Zimne] - Basteq


Basteq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super ten korzeń, ale nie pasuje mi takie usypanie korzeni po jednej stronie i kamieni po drugiej. 8/10

Kardynałków nie widać prawie i wyglądają dość komicznie :D

A co myślisz, żeby dorzucić welona ,,Orandę''? Chyba jedna z ładniejszych :P tzw. ,,kaptur''.

 

Masz jakiś sposób na chłodzenie wody? Jaką masz temperaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten korzeń, ale nie pasuje mi takie usypanie korzeni po jednej stronie i kamieni po drugiej. 8/10

Kardynałków nie widać prawie i wyglądają dość komicznie :D

A co myślisz, żeby dorzucić welona ,,Orandę''? Chyba jedna z ładniejszych :P tzw. ,,kaptur''.

 

Masz jakiś sposób na chłodzenie wody? Jaką masz temperaturę?

Korzenie są usypane bo jak napisałem wcześniej, bezczelne nie chcą tonąć po ponad miesiącu w wannie.

 

Co do kamieni to zastanawiam się nad innym kolorem. Najbardziej pasowałyby te ciemne z Malawi ale już nie chce tego schematu powielać. Może coś innego znajdę. Na razie jest to faza testowa ;)

 

Co do welonek to nie chę żadnych z naroślami itp. Miałem jedną kometkę koloru pomarańczowego z czarnymi drobnymi łatkami (po prostu piękna) ale niestety padła niedługo po zakupie ;(

 

Chciałbym jakąś czarną ale nie teleskopa.

 

W tej chwili 20 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten mech po lewej? W rogu? Co to? :D

Ja za młodu miałem łaciate, to każda praktycznie później była dość jednolita.

Poszukam jakiejś ciekawej. Ale to muszę coś trafić wyjątkowego.

 

Na początku marca są targi akwarystyczne w Danii to może coś uzupełnię w akwariach.

 

Na dole to dywan z gałęzatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...