Skocz do zawartości

Dylemat Bojownik czy inne rybki [25l]


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od początku.W sierpniu postanowiłam założyć akwa dla bojownika.Akwarium dojrzewało miesiąc ponieważ czekałam na ładne bojowniki w sklepie.Niestety bojownik długo nie żył dokładnie nie wiem dla czego. Nic wizualnie nie wskazywało na jego chorobę ale być może ma coś z tym wspólnego filtr który spalił się tej samej nocy co odeszła rybka.Akwarium stoi miesiąc puste i nie wiem czy zaryzykować i kupić znowu bojka.Bardzo się zżyłam z tamtym był śliczny i bardzo spokojny. Trzymałam z nim 6 małych kirysków które teraz są w moim 112l akwa.A może macie propozycje co można było by tam wpuścić.

 

 

 

(woda wydaje się brudna przez złe ustawienia telefonu)

 

Zdjęcia bojownika:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

A tak wygląda dziś akwarium:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się bojowniki nigdy nie znudzą i do tego akwa właśnie bojka Ci proponuję. Jak dla krewetek to jest zbyt skromnie, tylko nurzaniec i piach. Ale możesz zawsze dołożyć mchu, kupić krewetki i po jakimś czasie wprowadzić bojka. U mnie w 23l krewetki już tak przywykły do niego, że legalnie spacerują i latają po całym akwa. Ewentualnie zamiast bojownika możesz mieć tu gupiki pawie oczko, endlerki lub drobniczkę jednodniówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduje się znowu na bojownika. Pewnie to potrwa bo u mnie ciężko z ładnymi rybkami.Fajnie było by jeszcze mieć krewetki ale co musiała bym zmienić oprócz dokupienia mchu? Do czasu zanim nie znajdę ładnego zdrowego bojka wpuszczę do akwarium endlerki bo mam ich pod dostatkiem w dużym akwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...