Skocz do zawartości

Molinezje białe.


bady111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest to możliwe nie ma to wpływu na rybki to są poprostu albinosy.

Albinosy z białych molinezji są takie jak z Ciebie. W końcu też jesteś "biały". :P

Ja nie jestem albinosem bo mam ciemne włosy a nie siwe :D

One nie maja pigmentu czyli tak jak napisał Damianer np dziadek był biały a dlaczego dziadek był biały bo był albinosem :D nigdy nie miałem molinezji (oprócz jednej którą dałem kuzynowi bo mi pyszczaki gwałciła :D )ale miałem pielęgnice zebry albinotyczne i w ten sposób mi to tłumaczono.Że poprostu nie mają pigmentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangur i krokodyl=

Człowiek też.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Albinizm

Oprócz odmian albinistycznych, są jeszcze odmiany ksantoryczne. To jeszcze co innego, no i są też zwierzaki po prostu białe.

Białe, nie zawsze znaczy albinosy. Białe to białe. Mam białego kota, a on nie jest wcale albinosem.

 

Z dwóch czarnych molek, szczególnie kundelków jak najbardziej mogą być białe osobniki. Podstawy genetycznych praw dziedziczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie : molinezja może " gwałcić " - przez co rozumiem dokuczanie ? - pyszczakom ? :zamieszany:

Nie ona je gwałciła mój kuzyn to widział (o ile jeszcze pamięta) pływała za nim i smyrała go w okolicach odbytu swoim gonopodium.

wiem że to brzmi dziwnie ale tak było.A trochę to było dziwne bo pyszczak miał koło 12cm a ona około 6cm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie śmieszy to co tu czytam,z jednego miotu tyleeeee albinosków?Ja cie nie jeden hodowca marzy żeby urodził mu się chociaż jeden na kilkadziesiąt porodów :shock:

Na poważnie dzikie molinezje są koloru oliwkowego,czarne to wynik hodowców i naturalne jest że następne pokolenia będą wracać do formy wyjściowej.

Tak więc oprócz molinezji czarnych rodzą się oliwkowe nakrapiane,oraz oliwkowe,każdy kto chociaż raz rozmnożył molinezje powinien o tym wiedzieć....

Co do tego gwałtu to jajożyworodne rybki tak już mają że czasem napastują inne gatunki ryb i nie dotyczy to tylko molek ale również mieczyków i gupików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...