Jump to content

Od czego zależy intensywność ubarwienia u młodych red chery?

Recommended Posts

Mylisz się ma to znaczenie . Miałem krewetki rc piękne dałem troszkę gorzej wybarwionych. I młode jak dorosły to były tak sobie wybarwione . I były to samce i samice. A co do wybarwiania się krewetek to w moim przypadku pomogły troszkę tabletki ze spiruliną , ale sądzę że jakiś pokarm wybarwiający będzie lepszy.

hallo

Powiedz mi proszę kuban co będziesz musiał jeść aby mieć ciemniejszą karnację skóry?

Teoretycznie dając krewetkom pokarmy bogate w karoten podniesiesz ich "kolorek" ale nie będzie to w żaden sposób stałe osiągnięcie gdyż po zmianie diety spadnie ich kolor. W papryce czerwonej jest więcej karotenu niż w marchewce ponoć ^^

Genetyka jest nieubłagalna i niestety dominujący jest materiał genetyczny samca. Dopuszczając samca "Rili" do samiczki "Sakury" otrzyma się "Rili" bladziochy.

Hm z reguly to ja mam ciemną karnacje :D, jedyne co u mnie jedza to tetra rubin i banan, marchewki nie ruszają.Czyli wychodzi na to ze aby młode wyszły dobrze ubarwione to musi samiec i samica miec krwiste kolory czerwieni:)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...