Jump to content

Zmiana obsady! Pomocy!


19osa98
 Share

Recommended Posts

Słuchajcie. Masakra. Ostatnio dodawałem zdjęcia i dużo pisałem o moim zbiorniku 45 litrów. Niektórzy kojarzą moje posty. No i KATASTROFA! Zawsze myślałem, że mój zbiornik ma 45 litrów. I wczoraj mnie coś podkusiło, żeby zmierzyć wymiary i okazało się, że moje akwarium ma 38 litrów!!!! Po prostu nigdy dobrze nie pamiętałem ile moja akwa ma litrów. Coś mi się zdawało, że 45l, a tu 38l. Miałem mieć 10 neonków innesa, ale teraz akwarium jest za małe. Co powiecie na to:

- harem bojownika- samiec+2 lub 3 samice (lepiej 2, czy 3 samice?)

- lub jak mogę to 3 samice. Bo Nie wiem czy 38 litrów nie jest za małe na 4 bojki. Napiszcie wszelkie kombinacje z bojownikami proszę!!! Moje plany z neonkami legły w gruzach więc ratunku!!!!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie. Masakra. Ostatnio dodawałem zdjęcia i dużo pisałem o moim zbiorniku 45 litrów. Niektórzy kojarzą moje posty. No i KATASTROFA! Zawsze myślałem, że mój zbiornik ma 45 litrów. I wczoraj mnie coś podkusiło, żeby zmierzyć wymiary i okazało się, że moje akwarium ma 35 litrów!!!! Po prostu nigdy dobrze nie pamiętałem ile moja akwa ma litrów. Coś mi się zdawało, że 45l, a tu 35l. Miałem mieć 10 neonków innesa, ale teraz akwarium jest za małe. Co powiecie na to:

- harem bojownika- samiec+2 lub 3 samice (lepiej 2, czy 3 samice?)

- lub jak mogę to 3 samice. Bo Nie wiem czy 35 litrów nie jest za małe na 4 bojki. Napiszcie wszelkie kombinacje z bojownikami proszę!!! Moje plany z neonkami legły w gruzach więc ratunku!!!!

 

Możesz tam trzymać kilka gupików jednego samca bojownika.

Ale najpierw podaj wymiary szkła.

Link to comment
Share on other sites

Akwarium ma 38 litrów. Pomierzyłem wszystko kilka razy, więc na 100% 38 litrów. Nie chcę gupików. Tylko bojki. Nie chcę mieć tam jednego samce, bo tak jakoś pusto będzie. Mogę mieć np. 2-3 samice? Nie będą agresywne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...