Jump to content

Zmiana obsady! Pomocy!

19osa98
 Share

Recommended Posts

Słuchajcie. Masakra. Ostatnio dodawałem zdjęcia i dużo pisałem o moim zbiorniku 45 litrów. Niektórzy kojarzą moje posty. No i KATASTROFA! Zawsze myślałem, że mój zbiornik ma 45 litrów. I wczoraj mnie coś podkusiło, żeby zmierzyć wymiary i okazało się, że moje akwarium ma 38 litrów!!!! Po prostu nigdy dobrze nie pamiętałem ile moja akwa ma litrów. Coś mi się zdawało, że 45l, a tu 38l. Miałem mieć 10 neonków innesa, ale teraz akwarium jest za małe. Co powiecie na to:

- harem bojownika- samiec+2 lub 3 samice (lepiej 2, czy 3 samice?)

- lub jak mogę to 3 samice. Bo Nie wiem czy 38 litrów nie jest za małe na 4 bojki. Napiszcie wszelkie kombinacje z bojownikami proszę!!! Moje plany z neonkami legły w gruzach więc ratunku!!!!

Słuchajcie. Masakra. Ostatnio dodawałem zdjęcia i dużo pisałem o moim zbiorniku 45 litrów. Niektórzy kojarzą moje posty. No i KATASTROFA! Zawsze myślałem, że mój zbiornik ma 45 litrów. I wczoraj mnie coś podkusiło, żeby zmierzyć wymiary i okazało się, że moje akwarium ma 35 litrów!!!! Po prostu nigdy dobrze nie pamiętałem ile moja akwa ma litrów. Coś mi się zdawało, że 45l, a tu 35l. Miałem mieć 10 neonków innesa, ale teraz akwarium jest za małe. Co powiecie na to:

- harem bojownika- samiec+2 lub 3 samice (lepiej 2, czy 3 samice?)

- lub jak mogę to 3 samice. Bo Nie wiem czy 35 litrów nie jest za małe na 4 bojki. Napiszcie wszelkie kombinacje z bojownikami proszę!!! Moje plany z neonkami legły w gruzach więc ratunku!!!!

Możesz tam trzymać kilka gupików jednego samca bojownika.

Ale najpierw podaj wymiary szkła.

Akwarium ma 38 litrów. Pomierzyłem wszystko kilka razy, więc na 100% 38 litrów. Nie chcę gupików. Tylko bojki. Nie chcę mieć tam jednego samce, bo tak jakoś pusto będzie. Mogę mieć np. 2-3 samice? Nie będą agresywne?