Jump to content

Porada dot, sklepu

łuska
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z was korzystał z belio (sklep akwarystyczny internetowy)? Zaakceptowano mi przesyłkę w pn (przesyłka kurierska) i do tej pory nic nie przyszło. Podali mi już w pn numer przesyłki ale i tak do tej pory nic nie mam -opis jest "Trwa realizacja zamówienia". Długo się czeka na wysyłkę z tego sklepu? Wie ktoś? Wiem, że jest temat o opiniach o sklepach, ale to nie opinia, potrzebuję informacji, bo czekam już 2 dni i nic.

To jest zwykły sklep akwarystyczny prowadzący też sprzedaż internetową. Dzisiaj zamówiłem u nich rośliny ale że jestem z Wrocławia odbiorę je osobiście ;). Z tego co wiem odnośnie tego sklepu to wśród ludzi ma on bardzo dobrą opinie. Tyczy się to zarówno wyposażenia jak i obsługi.

Spróbuj napisać maila ze swoim problemem powinni odpowiedzieć. Ja złożyłem zamówienie mailowo i jestem zadowolony z kontaktu z tym sklepem. :)

Niestety okazało się, że dostawca miał przyjechać w pn, ale go nie było- dziś ma przyjechać (i oby to zrobił!!!) i jutro być może dostanę paczkę bo kurier o 17 przyjeżdża do nich :evil:

kurczaki no, w pn zamówiłam jutro pt a ja ciągle jej nie mam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...