Jump to content

Jakie zwierzęta do akwarium 200 litrów?


Recommended Posts

Witam wszystkich:

Jestem posiadaczem akwarium 200 litrów do dzis pływały w nim piranie 4 szt. problem w tym,ze dziś zaczęło przeciekać (panele do wymiany) strasznie sie zdenerwowałem z tego powodu.Chciałbym ulokować w tym akwarium coś innego od rybek,co możecie mi polecić?z góry dziękuję za odp. pozdrawiam moje gg 8351732.

Link to comment
Share on other sites

Odwróć akwarium na bok, zamontuj wywietrznik u góry, suwnice, potem wstaw tam drzwiczki z szyby takie jak w terrariach, i możesz tam trzymać np Gekona, oczywiście musisz też zamontować świetłowkę UVA UVB no i żarnik. Powodzenia;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich:

Jestem posiadaczem akwarium 200 litrów [...] problem w tym,ze dziś zaczęło przeciekać (panele do wymiany) [...]. Chciałbym ulokować w tym akwarium coś innego od rybek,co możecie mi polecić? [...].

Wiem o co mu chodzi, ale jak pisze na forum akwarystycznym, w dziale Akwarystyka słodkowodna i morska » Obsady zbiorników to jaką odpowiedź chce usłyszeć?

Może wystarczy logicznie pomyśleć, skoro przecieka, znaczy, że żadne zwierze, które wymaga zalaniem akwarium woda nie wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...