Skocz do zawartości

[112l] ogólne by Blausebol--


blausebol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ładnie ! A gurami to już w ogóle cudowne, uwielbiam te ryby. Masz tak fajnie wybarwione - od czego to zależy ? Jak oglądałam w sklepie to zawsze takie jakieś bezbarwne :( Czy trudno takie dostać ? A może z wiekiem się takie ładne stają ?

Karmie je pokarmem tetra rubin + dwa razy w tgodniu żywy pokarm ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podoba mi się teraz bardziej, rybki też mi się podobają jak roślinki się rozrosną będzie piękne akwarium.:P

Dzięki ale zauważyłem, że ostatnio lewa strona coś marnieje szczegulnie ta czerwona roślina (nieznam nazwy) i kabomba której juz praktycznie nie ma.Zaczełem ostatnio przy podmiankach dolewać ferropol zobaczymy może coś sie polepszy. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podoba mi się teraz bardziej, rybki też mi się podobają jak roślinki się rozrosną będzie piękne akwarium.:P

Dzięki ale zauważyłem, że ostatnio lewa strona coś marnieje szczegulnie ta czerwona roślina (nieznam nazwy) i kabomba której juz praktycznie nie ma.Zaczełem ostatnio przy podmiankach dolewać ferropol zobaczymy może coś sie polepszy. :(
Ludwigia repens tez ją mam ale jakoś daje rade.:P Popróbuj z nawozami takimi jak ja może coś ci pomoże w roślinach.;)

Pozdro.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj robiłem małe porządeczki i przy okazji dodałem kulki gliniano-torfowe bo roślinki coś zmarniały szczególnie ludwigia repens jak widać ferrapol nie daje rady :cry:.Spróbuje z czymś innym a jak nie to dołożę oświetlenie .

Kilka fotek niestety bez tła ale tylko do jutra bo stare zalałem przy porządkach :x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten "daszek" z rzęsy i tego drugiego :P

To drugie to pistia ;)
Tak sądziłem,ale się nie wypowiedziałem,bo jakaś taka inna niż moja :P
Fajne akwarium i rybki.:P Ta roślinka to limnobium gąbczaste, bo pistia wygląda 2 razy inaczej od tego.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten "daszek" z rzęsy i tego drugiego :P

To drugie to pistia ;)
Tak sądziłem,ale się nie wypowiedziałem,bo jakaś taka inna niż moja :P
Fajne akwarium i rybki.:P Ta roślinka to limnobium gąbczaste, bo pistia wygląda 2 razy inaczej od tego.:)

 

Tak masz rację to jest limnobium gąbczaste. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...