Skocz do zawartości

Zmiana obsady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , jestem tutaj nowa więc na wstępie witam gospodarzy :) Moje pierwsze akwarium założyłam w styczniu 2008 roku , uczę się nadal i popełniam też wiele błędów. Takim właśnie sposobem zrobiłam bałagan gatunkowy w moim zbiorniku. Na te chwile posiadam obsadę

 

4 x Neon Innesa ( tylko te pozostały z większej grupy )

2 x Kirysek spiżowy

2 x Kirysek albinos

2 x Kirysek plamisty ( chyba )

4 x gupik

2 x sumek szklisty

2 x Ramirezy

1 X glonojad malutki

4 X zwinniki

2 x krewetki Red oraz jedna filtrująca

i około 20 sztuk narybku gupików które czekają na dom.

 

Po uważnej lekturze tego forum już wiem ,że ryb mam za dużo , zamierzam je oddać cześć do sklepu cześć może tutaj...

Chciałabym od Was uzyskać poradę oraz wskazówki czy akwarium jednogatunkowe tylko z Ramirezami to dobry pomysł ? Czy może jakieś inne sugestie ?

Dziękuje bardzo za pomoc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 x spiżowe i 2 x pręgookie - nie ma tłoku ale wydaje mi się ze to w sam raz, ale ja początkujący jestem ;)

a obsadę mam praktycznie taka jak poleciłeś i powiem, że naprawdę fajna jest. Tylko tyle, że jaj mam neonów 10 inessa i 5 czarnych - nie wiem czy to dobry pomysł, bo raczej w jednym stadzie pływać nie będą:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kiryski spiżowe są spore , regularnie mi ikrę składają na szybach , bo akurat jest pareczka. Nie bardzo mam komu pooddawać te rybki . Nie wiem - zapytam w sklepie , ale jeśli nie to ...mam problem...

Powinni przyjąć... Ja mam 3 kiryski spiżmowe niedawno kupiłem ale planuję dokupić jeszcze 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kiryski spiżowe są spore , regularnie mi ikrę składają na szybach , bo akurat jest pareczka. Nie bardzo mam komu pooddawać te rybki . Nie wiem - zapytam w sklepie , ale jeśli nie to ...mam problem...

Powinni przyjąć... Ja mam 3 kiryski spiżmowe niedawno kupiłem ale planuję dokupić jeszcze 2.

 

Szkoda ,że nie jesteś z Poznania - plan byłby zrealizowany :) Muszę zmienić obsadę w moim akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...