Skocz do zawartości

Glonojady rozmnożą sie?


bady111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to przecierz są dwie samice z tego co widać na zdjęciach heee samiec powinień mieć długie i grube wąsy na głowie heee a samica krótkie i cienkie życzę powodzenia w hodowli glonojadów oczywiście hee pozdrowienia :geek::D:mrgreen::lol:

 

ahaed: search.php?author_id=9064&sr=posts . Ostrzeżenie za pisownię, nie tylko tutaj. Po prostu za całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przecierz są dwie samice z tego co widać na zdjęciach heee samiec powinień mieć długie i grube wąsy na głowie heee a samica krótkie i cienkie życzę powodzenia w hodowli glonojadów oczywiście hee pozdrowienia :geek::D:mrgreen::lol:

 

ahaed: search.php?author_id=9064&sr=posts . Ostrzeżenie za pisownię, nie tylko tutaj. Po prostu za całokształt.

To jest zdjęcie z neta ja mam samca i samice tylko chodziło mi o to czy się rozmnożą bo dwa to glonojady (myślałem że się połączą i będę miał coś ciekawego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie poglądowe, nie było konieczne, umiemy odróżnić albino/kseno od normalnej odmiany...ale skoro dla Ciebie glonojad to glonojad, to lepiej daj fotki tych ryb, bo to co wkleiłeś z neta to różne gatunki. ;)

 

Zakładając że masz dwa zbrojniki niebieskie, tylko różnych odmian kolorystycznych, to się rozmnożą. Były o tym już tematy na forum. Jak dobrze pamiętam z takiej krzyżówki, o ile to w miarę czyste odmiany uzyskasz większość ryb w barwie podstawowej, a część będzie jasna. Szarych/w ciapki/paski w ten sposób nie uzyskasz. :P

 

Pytanie drugie: kiedy się rozmnożą? Kiedy będą miały ku temu warunki.

Jakie warunki? To było klepane tyle razy, że odeślę Cię w tym momencie już do wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko foto przykładowe,wrzuciłem na pierwszy rzut oka bo ktoś mnie nie rozumiał. Nie rozumiemy się, napisałem jakie to są rybki i chodziło mi o odpowiedź a nie o to, co jest na zdjęciach napisałem wyraźnie w pierwszym poście co i jak a zdjęcia to tylko taki przykładowy podgląd. Nazwę pamiętam z szyby w sklepie gdzie je kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwę pamiętam z szyby w sklepie gdzie je kupiłem.

Wiesz że to jest strasznie zgubne?

W pod nazwą "zbrojnik", albo "zbrojnik niebieski", albo i przede wszystkim "glonojad" mamy w zoologicznym często pleko, czy gibbki które dla początkujących na pierwszy rzut oka za młodu się dużo od zbrojnikow niebieskich nie różnią, a dorastają do pół metra. O to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Ważne Pytanie

 

Czy moje glonojady mogą się rozmnożyć ?

 

Mam 1 samiczkę i 2 samce (może być taki zestaw) i samiczkę mieczyka ponieważ będzie miała młode

 

Akwa 25l.

 

wodę napowietrzam intensywnie,podmieniam wodę co tydzień 5l.

Czy mają warunki żeby się rozmnożyć ?

Jeżeli nie mają warunków to proszę o napisanie co trzeba zrobić żeby się rozmnożyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak glonojad ( jest to zbrojnik niebieski ) Czyli mam odłowić 1 samca ? i będzie parka co ?

 

w Akwarium jest Tak ! kokos,korzeń,rurka PCV, i roślinka

 

Akwarium jest przeznaczone do rozmnażania glonojadów

(samiczkę mieczyka mam tam chwilowo)

 

Czyli co ? Mają szansę się rozmnożyć ?

Jeśli nie to co mam robić ?

 

Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...