Skocz do zawartości

obsada 150 l baniaka


Miden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych ode mnie o to jaką zrobić obsadę w takim akwarium. Bardzo chciałbym paletki albo jakiś rodzaj pielęgnic, ale wiadomo ze akwarium jest zbyt małe chociaż może jakieś mniejsze pielęgniczki? O to co chce postaram się w nowym akwarium za którym się powoli rozglądam (300-500 l).

 

http://i53.tinypic.com/2dazozm.jpg - prymitywny zarys kształtu z wymiarami , troszkę mogłem się walnąć bo ono jest dobrze opakowane a dopóki będzie stało w garażu to je tak zostawiam żeby nikt mi w nie nie puknął czy coś.

 

Szczupak: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N to już z nowo poznanym kolegą chyba ustaliłem wszystko , napiszcie co o tym sądzicie , wymiary akwarium macie wyżej:

-5 kirysków pand

-6 otosków

-20 neonów czerwonych

-kakadu 1+3

 

 

podłoże-piasek

oświetlenie - belka oświetleniowa 60w

rośliny:anubiasy , nurzańce itp czyli mało wymagające

grzałka z termostatem 100w

filtr dokładnie o taki : http://allegro.pl/filtr-kubelkowy-502-d ... 69394.html

Do tego jakiś większy ciekawy korzeń o ile uda mi się zmieścić coś ciekawego do tego mojego małego akwa , kokosy , liście. Od jutra zaczynam pracować.

 

Tylko że już widzę poważny problem w mojej miejscowości poziom sklepów zoologicznych nie jest zbyt ciekawy i nie ma tam za dużo asortymentu nie wiem jak zbiorę tą obsadę w taki sposób żeby nie była schorowana ani inne takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za sugestię , wezmę to pod uwagę. Ty mi lepiej powiedz jak rozwiązać problem braku asortymentu (rybek w mojej okolicy ; d)

No niestety nie ma innej opcji jak przejażdżka na giełdę albo do jakiegoś zoologa, w którym będą te gatunki.

 

Czy na 150l mogę mieć 2 parki ramirezek?

Tak.

 

Ciągle zastanawiam się nad głownymi domownikami mojego baniaka reszta już jest pewna ale kakadu jakoś do końca mnie nie przekonuje i chyba zmienię decyzję i zamienię je na coś innego ale teraz pytanie na co?

No jeżeli Ramirez to nie Kakadu, więc musisz zdecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...