Skocz do zawartości

[390L] Przesadziłem z czymś?


frycu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

 

Roślinek bardzo mało więc pomyśl naprawdę coś nad tym.

 

Tło proponuję zrobić z czarnej foli samoprzylepnej na wodę. Nie wiem jak to określić ale brystol miałem i brzydko wygląda jak się zamoczy. Worek na śmieci dla mnie Blee..

Kolorowa fototapeta masz racje blee...

 

W akwarystycznym powinieneś dostać takie fototapety z jednej strony niebieska z drugiej czarna.

 

Nie no tak zerknąłem jeszcze raz podczas pisania. Te skałki bym wywalił i nawalił roślinek.

Termometr mi nie przeszkadza :P

 

Zbiornik duzi ;p Ma potencjał. Wydaje mi się że trochę mało podłoża.

No i czy nie stoi krzywo akwa ?? albo pokrywa coś nie tak bo z lewej woda jest a z prawej przerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego krzywego akwa to właśnie mam problem bo filtr ma z tak dziwnymi końcówkami że nie mogę domknąć akwa z tyłu i teraz nie za bardzo wiem czy czasem właśnie nie jest przechylone. Szafka jest nowa i napewno sie nie przekosiła muszę jutro sprawdzić poziomką. A jak jest krzywo to żle? A i w skałkach jest troszke życia Piskorki Krewetki nawet Bocje miały tam schowek bo dziury są na wylot przez cały kamień chciałem je właśnie mchem pokryć czy to będzie dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsuń te żabienice od szyb,to duże rośliny(u Ciebie widzę w kiepskiej kondycji) i najlepiej je sadzić chociaż 15cm od szyb.

Jak obsadzisz te skałki mchem,to może ciekawie wyglądać(kwestia czasu).

 

Co do pochylenia akwa,to sprawdź czy poziomica dobrze wskazuje(mam nadzieje,że wiesz jak to się robi)-prosty zabieg,a może sporo wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego krzywego akwa to właśnie mam problem bo filtr ma z tak dziwnymi końcówkami że nie mogę domknąć akwa z tyłu i teraz nie za bardzo wiem czy czasem właśnie nie jest przechylone. Szafka jest nowa i na pewno sie nie przekosiła muszę jutro sprawdzić poziomką. A jak jest krzywo to żle?

Brzydko na pewno ;) Jeżeli nie możesz domknąć to wytnij dziurę w obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsuń te żabienice od szyb,to duże rośliny(u Ciebie widzę w kiepskiej kondycji) i najlepiej je sadzić chociaż 15cm od szyb.

Jak obsadzisz te skałki mchem,to może ciekawie wyglądać(kwestia czasu).

 

Żabieniec? To z tymi dużymi liścmi. Tak są w słabej kondycji w niedzielę jadę na giełdę po potas. Pytałem też o to na innym forum ale nikt nic więcej nie napisał wiem ze oświetlenie jest słabe. T8 2x 36w

 

Jutro wytne dziurki na koińcówki :D

 

Poprawię przy następnej podmiance( podmienię 50% co bym miał lżej podnieść) o ile dam rade :zamieszany:

A a co do żabieńca jak go dobrze przymontować do podłoża co by go rybki nie wykopały bo ta roślinka ma strasznie wielki korzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po zmianach wstawie foto :D

Czy (wesoły heńiek) zacznie sie wspinać po skałkach?

Czy lepiej kupić jakiś mchowy mech?

 

No (poobrywałem je troszkę) :cry:

Teraz trzymają się piaskowca i żwirku( w piaskowcu są dziurki tam wsadziłem korzeń i przysypałem żwirkiem) :D a ten drugi jest w połówce kokosa zasypany żwirkiem. Nie miałem lepszego pomysłu 8-) Źle zrobiłem :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...