Skocz do zawartości

Krwiożercze kartony zabiły Chankę! - miłe smomnienia o niej.


auch78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie nie macie swoich problemów, tylko przeżywacie śmierć jakiejś bohaterki z serialu? Niektórzy bardziej chyba to przeżywają jak śmierć kogoś ze swojej rodziny. :| Na świecie jest tyle ludzi i jeszcze wiecej problemów, rozejrzyjcie się wokół siebie zamiast slęczeć nad telewizorem, może ktoś z waszych znajomych, rodziny lub sąsiadów naprawde potrzebuje pomocy.

 

P.S niedługo ktoś pójdzie i msze zamówi za jej dusze ak tak dalej będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... powspominajmy....

 

Ależ z niej sztuka była. Długonoga, seksowna(moim zdaniem) blondyna....mniam:) szkoda, szkoda laseczki:P

 

 

Jak zaczęła nie wiem. Ale widziałem na youtubie jak skończyła(z ciekawości obejrzałem). W sumie straszna śmierć. Zabić się o kobiałki od truskawek...już nigdy nie wsiądę do samochodu. :zamieszany: abaaahahahah żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku spomnieniom o Chance

Szkoda że tak wcześnie skończyła działalniość w tym filmie i teraz gra w rodzince.pl.Co wy o niej sądzicie i Trochę pospominajmy o nej .

Ku pamięci słownika. [*]
Święta prawda.

A ogólnie to mnie te seriale nie obchodzą :D Widziałem ten odcinek gdzie zginęła i moim zdaniem to było za mało tragiczne :D Szkoda im samochodu było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie większych problemów, niż śmierć w filmie aktorki? W końcu za to jej płacą :roll:

Ja jakoś nie przepadam za tym serialem i za tą aktorką, więc mnie to nie interesuje.

To po co się tu udzielasz jeśli Cie to nie interesuje? Kogoś może to interesować...

Ja dodałem post w tym temacie bo uważam że pani Kożuchowska to całkiem urodziwa Kobitka i usuwanie jej z każdej produkcji to spora strata piękna w telewizji:)

Serialem też się nie interesuję, ale pod wpływem facebookowych akcji i nagonki w telewizji obejrzałem wypadek na youtube. Zabronisz ludzią o tym gadać, śmiać się z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...