Skocz do zawartości

Spotkanie forumowiczów.


MarioSuro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem jakiś czas temu pomysł zorganizowania forumowego zlotu. Temat był kilka razy poruszany, ale jakoś na tym zostało. Po wstępnej rozmowie, jestem w stanie zorganizować całą imprezę - nie mylić z zasponsorować :P Mam tu na myśli ogarnięcie noclegów - to najważniejsze. Do tego załatwić kilka innych atrakcji, które pozwoliłyby uczestnikom lepiej się poznać i miło spędzić czas. Termin nie podlega negocjacjom - weekend 6-8 stycznia. Święto Trzech Króli wypadające w piątek i dające tzw długi weekend. Zanim zacznę robić cokolwiek, muszę mieć 10 pewniaków - osób które zadeklarują, że jeśli nie umrą to przyjadą. W przeciwnym wypadku chyba całość nie będzie miała sensu. Wyjazd , na pewno będzie wiązał się z kosztami. Mam kilka pomysłów na zorganizowanie czasu, jakiś wypad do ŚPN, wieczorne ognicho z grzanym winem i nie tylko, być może kulig jeśli aura dopisze. Cała impreza odbędzie się w Ustce lub okolicach.

 

UWAGA !!!! WARUNEK KONIECZNY DO SPEŁNIENIA :

 

Osoby bez poczucia humoru - WSTĘP WZBRONIONY :aniol_diabel: :aniol_diabel: :aniol_diabel: :aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł ale uważam, że tego typu spotkania powinny być organizowane raczej w centrum kraju. Tylko to gwarantuje pełen sukces ogólnoforumowej imprezy. W innym przypadku wyjdzie lokalne kółko wzajemnej adoracji. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł ale uważam, że tego typu spotkania powinny być organizowane raczej w centrum kraju. Tylko to gwarantuje pełen sukces ogólnoforumowej imprezy. W innym przypadku wyjdzie lokalne kółko wzajemnej adoracji. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń

Przepraszam, nie chcę aby ten temat znowu rozwinął się w dziwnych kierunkach i sprawa żeby się rozeszła po kościach. Jak jest ktoś chętny to proszę o wpisanie deklaracji - tak chcę, przyjadę.

 

Wiem, że nie każdy mieszka nad morzem, ale to nie jest temat - skąd jesteś :P Mieszkam w Ustce i tu mam możliwość i póki co chęci zorganizowania - kto reflektuje - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie sklada bo planuje urlop na stycznia,ale 100% odpowiedz moge dac dopiero w polowie grudnia.noclegu nie potrzebuje,zakwaterowania takze(mam tesciow na morzem)

 

e_gregor o czym ty piszesz?jak bylo spotkanie u nas miedzy Rybnikiem a Rudami to byli ludzie z lodzi i nie mieli problemu jakos ani z dojazdem ani z noclegiem i nie bylo to tylko "regionalne lizanie kotka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

e_gregor o czym ty piszesz?jak bylo spotkanie u nas miedzy Rybnikiem a Rudami to byli ludzie z lodzi i nie mieli problemu jakos ani z dojazdem ani z noclegiem i nie bylo to tylko "regionalne lizanie kotka"

Też tak myślę, ale nie chciałem się wcześniej wypowiadać na ten temat.

Byli ludzie z Łodzi, Bielska, Warszawy. Więc nie sądzę, aby to było "regionalne" lizanie kotka. Już szybciej forumowe picie piwa..yyyy...ee....tzn. wieczorek zapoznawczy.

Żartuję z tym piciem piwa.

Jednak na spotkaniu, które z założenia miało być regionalnym. Z czasem wyszło, że było pierwszym i jak na razie ostatnio spotkaniem ludzi z tego forum.

Było nas mało? Może ktoś tak powie. Ale byliśmy i była fantastyczna atmosfera.

Kto nie był, wahał się, nie jedzie na żadne inne spotkanie ma pecha.

 

 

Odpowiedz na kolejne pytanie, które pewnie padnie w tym temacie:

Czemu zlot nie jest ogólnopolski? Gdzieś w centrum kraju? Bo na 100 początkowo chętnych, pojawi się 3. I to zawyżyłem trochę ilość tych pojawiających się. Oni strasznie "znikają" gdy przechodzi się do rozmów o kosztach ;).

 

Tylko i wyłącznie dlatego, nikt nie podejmuje się zrobienia zlotu na cały kraj. Po prostu w regionie łatwiej kogoś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzę, że się rozmowa robi o przysłowiowej dupie maryni. Nie chodzi mi o żadne regionalne spotkanie (?). W mojej okolicy nie wiem czy jest 4-5 osób, aktywnych na forum - Ecik z Gryfic i zdaje się Kahl z GDN... Mam czas i ochotę zorganizować takie spotkanie - dla wszystkich chętnych. Nie ukrywam, że chciałbym spotkać się przy ognisku i grzanym winie z ludźmi z którymi na co dzień rozmawia się na chacie czy też w wątkach na forum. I tyle. Mam możliwość ogarnięcia jakiegoś wypadu do SPN, jakiegoś Paintballa czy co tam sobie uczestnicy wymyślą - co by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wakacje Mario, wakacje ;)

 

Teraz ciężko ruszyć tyłek z domu. Krótkie dni, święta za pasem. Wakacje szybciej, sam bym się zastanowił prawdę mówiąc.

No ale i tak mnie nikt tutaj nie lubi :P Więc nie będę się wbijał na krzywy ryj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Odpowiedz na kolejne pytanie, które pewnie padnie w tym temacie:

Czemu zlot nie jest ogólnopolski? Gdzieś w centrum kraju? Bo na 100 początkowo chętnych, pojawi się 3. I to zawyżyłem trochę ilość tych pojawiających się. Oni strasznie "znikają" gdy przechodzi się do rozmów o kosztach ;).

 

Tylko i wyłącznie dlatego, nikt nie podejmuje się zrobienia zlotu na cały kraj. Po prostu w regionie łatwiej kogoś znaleźć.

Regionalne cacy tylko ze ja do Ustki mam kilkaset km więc odpada ze względu na odległość , podejrzewam że sporo osób chciało by się stawić ale ogranicza to odległość , Ahaed ma rację , zrobić jakiś zlot ogólnopolski i gdzieś w centrum kraju gdzie odległość dla każdego będzie ( przyjmijmy ) taka sama , bo jeżeli ktoś np: z zakopca ma grzać do Ustki to tak samo może powiedzieć że może w zakopcu spotkanie ( sezon się zaczyna :) ).

To jest temat rzeka ale jeśli by zrobić spotkanie w centrum kraju np , Poznań lub jakieś inne większe miasto gdzie z noclegiem nie ma problemu to ja jestem ZA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa... Fajnie spotkanie w centrum Polski - proszę bardzo...Niech ktoś je w takim razie zorganizuje... Fajnie siedzieć za kompem i zrzędzić, że daleko. Ja usiadłem i mówię, że zrobię to czy tamto - i niczego w zamian nie chcę. Nie pytam czy ktoś jest za czy przeciw. Zrobiłem temat - zaoferowałem swój wolny czas - wybacz ale nie będę się pierniczył z organizowaniem zlotu w Poznaniu czy Łodzi ... Ja nie pytam czy może ktoś coś zorganizować tylko oferuję, że sam mogę to zrobić. Sorki, ale zaczynają mnie takie posty totalnie wpieniać. Nie będzie chętnych - trudno. Może będzie zainteresowanie latem. Jeśli będę miał czas i możliwości - chętnie się podejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem cię wkurzyć ale myślę że więcej osób chciało by pojechać na takie spotkanie , jak regionalne to to regionalne niech wbijają ludzie z okolic Ustki itd.

ale myślę że sporo ludzi chciało by sie spotkać i nie każdego stać (finansowo i czasowo ) na wyjazd do Ustki , pomyślałem że centrum polski to takie neutralne miejsce do którego każdy mógłby dojechać , a nie ktoś z południa PL będzie zapierniczał na północ PL .

Sam chciałbym jechać na takie spotkanie ale jak do Ustki to dla mnie za daleko , polecam dla ludzi z pomorza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak dostanę tylko wolne w pracy, to napewno bym się zjawił. Jestem z południa (Przemyśl) a pracuje w Waw-ie, więc i tak zjeżdżam co tydzien 360km na południe więc i nad morze nie powinno byc problemu. Wszystko zależy czy dostanę wolne. A pewne jest to że nie powiem tego do 26 listopada, nie ma takiej opcji mimo szczerych chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chanka umarła, a Ty chcesz spotkanie robić?

Stypę.
Jednemu i drugiem się w głowach poprzewracało,bo albo maja za daleko albo cykora mają i stąd walenie w OT.

Macie czas,ochotę,to napiszcie i nie podcinajcie tego tematu tu się liczą decyzje.

Swoją drogą przyjechałbym ale jest za daleko.

Edit.

Kolega wyskoczył z własną inicjatywą i łacha zamierzacie targać cieniasy,uszanujcie jego czas zasłużył na to ,nawet pod kotka Wam materace załatwi o atrakcjach nie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jednemu i drugiem się w głowach poprzewracało,bo albo maja za daleko albo cykora mają i stąd walenie w OT.

Macie czas,ochotę,to napiszcie i nie podcinajcie tego tematu tu się liczą decyzje.

Swoją drogą przyjechałbym ale jest za daleko.

Edit.

Kolega wyskoczył z własną inicjatywą i łacha zamierzacie targać cieniasy,uszanujcie jego czas zasłużył na to ,nawet pod kotka Wam materace załatwi o atrakcjach nie mówiąc.

1: Odpowiedziałem w tym temacie już wcześniej. No ale jak się czyta wybiórczo posty, to potem tak jest ;).

2: Trochę poczucia humoru jeszcze nikogo nie zabiło. No ale też nie każdy je ma ;)

3: Ja już zrobiłem spotkanie. Więc nazywaj cieniasami tych co nie byli, np: sam siebie.

4: Ja nigdy nie mam za daleko, tylko problem z czasem. Zresztą na kawie u forumowicza nad morzem już byłem. Więc o cykorze czy cieniasie, wypowiadaj się o sobie ale nie o mnie na ten temat ;).

5: Szanuje czas kolegi, dlatego wpisałem się, że według mnie lepiej byłoby to zrobić podczas wakacji letnich. A no tak, nie czytałeś mojego pierwszego posta. Więc i skąd możesz o tym wiedzieć ;)

6: Zwróć uwagę na emotki w mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah :D

 

Chyba nieco wziąłeś Ahaed do siebie tego cieniasa :D :D hahah :D Panowie spokojnie heheh. Chodzi mi o to żeby, jak napisał GG, nie ucinać tematu spamem. Nie dziwi mnie to, że ktoś czyta wybiórcze posty bo ciężko wyłowić te najważniejsze.

 

sprawa jest prosta - ktoś ma ochotę - wpis, dziękuję. Wtedy jest przejrzyście i wiadomo co jest 5. Wypali to się spotkamy, nie wypali - postaram się ogarnąć coś porą wakacyjną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zrobić spotkanie w centrum kraju np , Poznań ....

Od kiedy to poznań leży w centrum???? No ale słaby z geografii byłem. Żebym miał co zrobić z dzieciakami na tę parę dni to z chęcią bym przyjechał, no ale z tymi moimi diabełkami to nawet babcia się nie podejmie na dłuższą metę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...zrobić spotkanie w centrum kraju np , Poznań ....

Od kiedy to poznań leży w centrum???? No ale słaby z geografii byłem. Żebym miał co zrobić z dzieciakami na tę parę dni to z chęcią bym przyjechał, no ale z tymi moimi diabełkami to nawet babcia się nie podejmie na dłuższą metę :D

 

Oj tam , oj tam , nie czepiajmy się szczegółów :lol: miałem na myśli miejscowości gdzie nie będzie problemów z noclegiem , jak dla mnie może być nawet Wa-wa .

No i jak wspominasz , nasze pociechy mam taką samą sytuację hehehe moja teściowa jest chętna do pilnowania ale na kilka godzin bo na dłuższy czas moja córa by ją wykończyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam , oj tam , nie czepiajmy się szczegółów :lol: miałem na myśli miejscowości gdzie nie będzie problemów z noclegiem , jak dla mnie może być nawet Wa-wa .

 

Tak, zaraz się okaże, że do Ustki jeździ się dyliżansem po ulicach chodzą białe niedźwiedzie i ogólnie to po zmroku nie wychodzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka.. Gdybym wiedziała na 100 %, że będę miała wolne to z przyjemnością bym się wybrała, ale...

No nie chcę się zaklepywać a potem odwoływać bo nie o to tutaj chodzi.

W razie czego wpadnę na jakieś piwo albo dwa, co Ty na to Mario?

 

No i tak tak: do Ustki według Zumi mam tylko 138km czyli 2h i 41min jazdy samochodem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...