Jump to content

neony Inessy


Recommended Posts

Witam sprawa wygląda następująco pierw 1 osobnik z akwarium zaczął mieć blady czerwony odcień teraz już mają tak 3 osobniki jest to choroba czy co bo posiadam 1 raz te rybki kolor im podaje i to nie pomogło wiec może to choroba ?? co robić ??

Link to comment
Share on other sites

Nie dodawaj żadnej chemii ani soli,antychlor nie potrzebny bo możesz odstawiać wodę na 24 godziny,w tak małym zbiorniku to nie problem.A sól,nie wiem po co dajesz,jest zbędna.Ciekawe czy woda nie jest za słona bo to też może być przyczyną w ubarwieniu ryb.Ile sypiesz tej soli i po co? Nie potrzebne są te specyfiki,nie ma sensu ich stosować.

Być może coś robisz w akwarium przez co ryby są zestresowane lub wystraszone ja tak miałem za każdym razem jak wkładałem ręce do akwarium.Po czym podmianka 30% i ryby powróciły do naturalnego ubarwienia.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie soli tylko szczyptę dałem dla gupików zestresować mogą je może brzanki pięciopręgi bo niekiedy je gonią właśnie było już tak że nabierał ten jeden koloru czerwonego i znowu zrobił się blady i reszta też

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...