Jump to content

Śpiący bojownik


korozja
 Share

Recommended Posts

pytanie kieruję tylko do osób posiadających (lub które w przeszłości miały) bojownika.

 

Jak wyglądają Wasze bojownik w czasie snu?

 

ja wróciłam dziś późną nocą z imprezy, zapaliłam światło w pokoju i przeraziłam się gdy spojrzałam do akwarium. już chciałam się rozbeczeć i wyciągać siatkę żeby wyłowić "trupka". mój bojownik miał blade ciałko, nastroszone płetwy i leżał na roślince taki sztywny. zapaliłam mu światełko i okazało się że jednak się niemrawo rusza. Wyjęłam świeżo włożony korzeń winiąc go, jako truciciela i poszłam spać bo cóż mogłam zrobić o tej porze. rano gdy się obudziłam okazało się że bojownik ma się świetnie, jest kolorowy i wesoły -_- wygląda na to że była to najgłębsza faza snu której do tej pory nie widziałam. czy słuszne są moje podejrzenia? czy może mój bojownik prócz tego że jest metruskiem, to jeszcze narkoleptykiem? ;P

Link to comment
Share on other sites

aż mnie zaciekawiłaś! nigdy nie widziałam, żeby mój bojek aż tak się zmienił podczas snu... zawsze wpływa między liście nurzańca i sobie odpoczywa, bedę musiała kiedyś nastawić budzik np o 3 rano i zobaczyć jak to wygląda po kilku godzinkach w ciemności :roll:

Link to comment
Share on other sites

zamontuj nocne oswietlenie led, zabawnie wyglada np śpiący kirysek brzuchem do góry :D albo głową w dół wbity między pędy kabomby ;)

takich akrobacji tym bardziej w akwa nie spodziewałabym się zobaczyć :P

Link to comment
Share on other sites

nigdy nie widziałem śpiącej ryby, nawet jak się przebudziłem w środku nocy i zaglądałem do akwarium to żadna nie spała

ale mam sumika od kolegi, mówił, że to czarzasty, ale w internecie niemoge takiego znaleźć, to on za filtrem całymi dniami siedzi, nieruchomy tak jakby spał.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...