Skocz do zawartości

Śpiący bojownik


korozja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie kieruję tylko do osób posiadających (lub które w przeszłości miały) bojownika.

 

Jak wyglądają Wasze bojownik w czasie snu?

 

ja wróciłam dziś późną nocą z imprezy, zapaliłam światło w pokoju i przeraziłam się gdy spojrzałam do akwarium. już chciałam się rozbeczeć i wyciągać siatkę żeby wyłowić "trupka". mój bojownik miał blade ciałko, nastroszone płetwy i leżał na roślince taki sztywny. zapaliłam mu światełko i okazało się że jednak się niemrawo rusza. Wyjęłam świeżo włożony korzeń winiąc go, jako truciciela i poszłam spać bo cóż mogłam zrobić o tej porze. rano gdy się obudziłam okazało się że bojownik ma się świetnie, jest kolorowy i wesoły -_- wygląda na to że była to najgłębsza faza snu której do tej pory nie widziałam. czy słuszne są moje podejrzenia? czy może mój bojownik prócz tego że jest metruskiem, to jeszcze narkoleptykiem? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mnie zaciekawiłaś! nigdy nie widziałam, żeby mój bojek aż tak się zmienił podczas snu... zawsze wpływa między liście nurzańca i sobie odpoczywa, bedę musiała kiedyś nastawić budzik np o 3 rano i zobaczyć jak to wygląda po kilku godzinkach w ciemności :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widziałem śpiącej ryby, nawet jak się przebudziłem w środku nocy i zaglądałem do akwarium to żadna nie spała

ale mam sumika od kolegi, mówił, że to czarzasty, ale w internecie niemoge takiego znaleźć, to on za filtrem całymi dniami siedzi, nieruchomy tak jakby spał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...