Skocz do zawartości

Duch amazoński a Piranie czerwone


Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj sam mam ducha 23cm w 390l i takiego 5cm w112l nic go nie atakuje. Sądze że niebędzie żadnego problemu a ta dość dziwna ryba jest dość zjawiskowa przy nocnym świetle.

Wyobrażam sobie ze wygląda świetnie. piszesz ze nic jej nie atakuje, ale piranie to zawsze piranie , mimo to że są nieduże. chyba jednak spróbuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie ze wygląda świetnie. piszesz ze nic jej nie atakuje, ale piranie to zawsze piranie , mimo to że są nieduże. chyba jednak spróbuje

Słuchaj piranie mogą pływać nawet z neonkami. Jak nie poczują krwi to nikogo nie zaatakują.

Miałem 10 neonek i...wszystkie zjadły, a nie głodzę ich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie ze wygląda świetnie. piszesz ze nic jej nie atakuje, ale piranie to zawsze piranie , mimo to że są nieduże. chyba jednak spróbuje

Słuchaj piranie mogą pływać nawet z neonkami. Jak nie poczują krwi to nikogo nie zaatakują.

Miałem 10 neonek i...wszystkie zjadły, a nie głodzę ich

Skalary też zjedzą albo nie. Dorosłe by się nawet nimi nie zainteresowały.

 

i co ma krew do pirani za dużo bajek a więcej :google: to drapierznik i nie musi poczuć krwi żeby atakować.

No faktycznie w Amazonii pływają talerze z duszoną baraniną czekającą specjalnie na piranie. Każdy drapieżnik musi jakoś wyczuwać ofiarę. Piranie w mętnych wodach zazwyczaj nic nie zobaczą.

 

EDIT:

 

ha ha :zamieszany: piranie i neonki :zamieszany: no chyba że to piranie (roślino żerne)

No dla ducha neon albo danio to smakołyk pierwsza klasa ;)

Jakbyś raczył się wybrać kiedyś do ZOO we Wrocławiu to byś zobaczył akwarium z piraniami gdzie pływają także neonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...