Skocz do zawartości

[38l] Small Nature <update str.8>


wielkopletw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do 38L nie nadają sie brzanki :zamieszany: , musisz je oddać razem z tamtymi rybami ... 8-)

Do tego baniaka nadają sie tylko microrazbory , gupiki , drobniczki , krewetki , no i bojownik , - NIE WSZYSTKO NA RAZ ! :mrgreen::P

Ogólnie jest ładnie ,lecz zamiast bacop dałbym nurzańca ,a na lustro wody jakąś pistie bądź limnobium.Z ryb przeze mnie podanych na Twoim miejscu wybrałbym bojownika ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cóż... coś pomyślę... jednak marzy mi się tu jakieś stadko... mikrorazbory (jeżeli chodzi Ci o galaxy) to w promieniu 30km nie ma :( więc co mam to pewnie będzie a jak kiedyś w końcu się wybiorę na Czechy to tam może dorwę galaxy w Trzyńcu :D

 

ps# moja brzanka się czuje w tym aQ świetnie dlatego pomyślałem, że mogłoby być ich więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że bakopy wylecą jak tylko znajdę coś lepszego ;)

nic na razie nie ma w sklepie co by tam fajnie pasowało :P

chyba, że może trawniczek...?

bardzo chętnie przyjmę propozycje gatunków roślin na miejsce gdzie teraz są bakopy :D

i takie które zniosą oświetlenie 0,28W/L :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no i aktualizacja po dłuższej nieobecności... jak widać nie wiele się zmieniło, na akwarium poświęcam (nie licząc karmienia) jakieś 2 godziny miesięcznie :P

 

sorki, trochę kszywo zrobione ale to najlepsze jakie mi wyszło ;)

tylna ściana specjanie zapuszczona :P (chcę uzyskać jednolitą zieleń)

 

ps# kiryśnik został oddany w dobre ręce

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na razie najlepszy aranż z tych dotychczasowych :) Lewa strona super, nic już nie dokładaj, nie zawalaj roślinami (to już wiesz), prawa jak zarośnie będzie odlot :)

Nie wspomnę już o tym tle z glonów :shock::D Ja się kiedyś za takie wstydziłam, ale chyba też zacznę celowo zapuszczać ;)

Jednym słowem: elegancko! :D

 

PS. Obsada... To już wiesz ;) Zrób wszystko żeby "zlikwidować" i bojka tam pakuj :) To piękna i oddana rybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale...nie podoba mi się.

A dlaczego?

A dlatego, że postawiłabym na rośliny wyłącznie drobnolistne.

A dlaczego?

A dlatego, że powiększają optycznie akwarium.

Ale to akwa nie jest małe.

Nieprawda, bo jest ;)

 

No to sobie pogadałam :D

 

Aranż jest super, ale do większego akwa. Licząc na Twoją pomysłowość czekam na zmiany :) Oczywiście ma się podobać TOBIE, ja wyrażam tylko swoje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniesia :) on nie wspominał nic o litrażu , dlaczego ? bo to już było wałkowane w tym temacie wiele razy , i sam autor nawet wie , ze nie może mieć tych kirysków i tego danio.

 

Wielkopłetw,ja bym nic nie ruszał, zbiornik jest mały, ale ta żabienica z pewnością daje smaczku.

Obsadę bym zmienił na drobniczki + krewetki yellow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajny kirysek tylko danio malabarskie jakoś takie słabo wybarwione :roll: A one mogą być naprawdę bardzo ładne, fota z książki ;) :

http://exit198.w.interia.pl/grafika/daniomalabarski.bmp

apropo tego to zależy pod jakim katem się patrzy...(pozatym to ryby stadne a ja mam tylko dwie) ;)

 

z obsadą nie ma co zrobić, nikt nie chce sierotek :(

w zasadzie wszystkie rybki w tym aq są z przypadku (przygarnięte po likwidowanych zbiornikach) no i tak sie to zbiera :x

jednocześnie też poszukuję tanio większej ilości krewetek (red cherry głównie) xD (do allegro nie mam zaufania)

jeżeli ktoś jest z okolic Cieszyna (śląskie) to chętnie oddam danio i brzankę (jak coś to proszę o PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...