Skocz do zawartości

[38l] Small Nature <update str.8>


wielkopletw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No jak to maja być czarne wody to trochę nie tak. Wywal te rośliny, kup rośliny pływające, pod podłoże daj torf , do baniaka wrzuć szyszki olchy, liście dębu i daj więcej korzeni. Albo zmień tytuł. Co do obsady kup kirysy 1 gatunku i jakieś mniejsze, bo te się zupełnie nie nadają. Może być panda on mały rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to maja być czarne wody to trochę nie tak. Wywal te rośliny, kup rośliny pływające, pod podłoże daj torf , do baniaka wrzuć szyszki olchy, liście dębu i daj więcej korzeni. Albo zmień tytuł. Co do obsady kup kirysy 1 gatunku i jakieś mniejsze, bo te się zupełnie nie nadają. Może być panda on mały rośnie.

na więcej korzeni nie ma miejsca :cry: a tam po lewej jest jeszcze ten stojący(jak na obrazku 1)

pand na razie nigdzie nie widziałem. te kiryski dostałem razem z akwa ;)

ps. za jakiś czas jeżeli się nie rozmyślę to będzie tam para muszlowców krótkich :D

rośliny i korzenie pójdą w świat a zastąpią je muszle i wapienie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Roślin po prawej to Amazonka I moim zdanie super akwa Spokojnie moze nosić miano BW Może i troszkę za dużo roślin ale one akurat pomagają. Mi się podoba i to bardzo z wiadomych przyczyn:) Co do szyszek to spokojnie na taki litraż to ze 4 szyszuni i to jak masz doświadczeni a jak nie to nie baw się w to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę za czysta więc stosuję malutkie częste podmiany ;)

niestety korzenie już nie puszczają tyle koloru co na początku :(:evil:

woda była brązowa na początku ale do transportu było tylko 3 cm wody :(

jakie rybki mi zaproponujecie?(te kiryski co mam próbowałem gdziekolwiek(z zapewnioną przyszłością)oddać ale nikt ich nie chce :evil: a mi się robi ich strasznie żal kiedy one chciałyby się "wyszaleć" i często uderzają w szyby :cry: ) ciągle poszukuję pand 8-)

Nad szyszkami się zastanawiam, bo źle przygotowane mogą zatruwać wodę :roll:

Bardzo fajne akwa jak na 38l

Mi się podoba a jak zrobisz te zmiany co pisałeś to będzie super :mrgreen:

niestety zmian (jeżeli chodzi o muszlowce jednak nie wprowadzę ponieważ akwa wyładniało i powoli zaczyna mi się podobać jako prawie BW :D

a nawet pokuszę się o nową fotkę:

post-605-13685154665617_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się tylko chciała zapytać jakie masz tu oświetlenie. Ogólnie baniaczek fajny ale osobiście nie jestem przekonana do typowych BW. Nie leży mi herbaciana woda, no chyba, że się fajnie pokombinuje z oświetleniem :)

czy to jest zwykła żarówka w wodzie ????bo tak to wygląda na fotce??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne zdjęcie kreweci :)

roślinki bym odrobinkę przyciela, ale tak to jest naprawdę świetnie

jak znajdę trochę więcej czasu to popracuję nad tym ;)

 

Ja bym dał tam Pielęgniczki Borelli Pasowały by do tego klimatu

i takich podpowiedzi oczekiwałem :D:D rozpoczynam poszukiwania :mrgreen:

 

Ile razy można powtarzać, że kirysy to ryby stadne a różne gatunki siebie nie postrzegaja jako stado...? :roll: Ładne akwarium, ale obsada nie teges.. Dokup krewetki i kirysy jednego gatunku.

kirysków pisałem, że próbuję się pozbyć ale nikt nie chce(a z tymi gatunkami to nie wiedziałem)... krewetki prawdopodobnie przeprowadzę do większego akwa żeby mieć lepsze BW ;)

Bardzo mi się podoba :) u mnie 5 !

dziękuję 8-)

A ja bym się tylko chciała zapytać jakie masz tu oświetlenie. Ogólnie baniaczek fajny ale osobiście nie jestem przekonana do typowych BW. Nie leży mi herbaciana woda, no chyba, że się fajnie pokombinuje z oświetleniem :)

oświetlenie kompakt 14W (w przyszłości więcej) ja lubię brązową wodę w akwarium; każdy lubi co innego :) jakie kombinacje oświetlenia masz na myśli?

 

A ja bym się tylko chciała zapytać jakie masz tu oświetlenie. Ogólnie baniaczek fajny ale osobiście nie jestem przekonana do typowych BW. Nie leży mi herbaciana woda, no chyba, że się fajnie pokombinuje z oświetleniem :)

czy to jest zwykła żarówka w wodzie ????bo tak to wygląda na fotce??
nie wyżej napisałem że kompakt ;) a to co jest w wodzie to karmnik ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie kompakt 14W (w przyszłości więcej) ja lubię brązową wodę w akwarium; każdy lubi co innego :) jakie kombinacje oświetlenia masz na myśli?

Prawdopodobnie twój kompakt ma barwę 2700K co jeszcze pogłębia herbaciany odcień wody. Jeśli dasz oświetlenie o barwie 6400-6500K to trochę zmienisz barwę wody na mniej brązową. Poza tym w takim oświetleniu rośliny lepiej rosną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...