Skocz do zawartości

[240l] 120x50x40 pielęgnice


rainbow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hm , może i dobry pomysł , tylko jak zamierzam dodać gałęzi to musze zobaczyć jak to będzie razem wyglądać , fajnie by wyglądało ta skrzynka + kora z drzewa , albo jakoś skleić korę , oczywiście za akwa .

Mój brat mnie do tego zachecił miał kiedyś 300l i taka skrzynie 30cm głebokosci za akwarium z lekkim podswietleniem nie samowity widok

Tak mozesz dac kore pnie kamienie co tyylko chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Aktualka , oświetlenie LED padło :( Musi coś zamokło , zawilgotniało i 1 pasek ni działa. Jutro będzie przerobione. A tak pozatym rybska rosną , jest spokój. Papuzie dominują razem z samcem sewerum, dobrała się paczka heh. 2 samice sewerum idą w odstawkę , okupują 1 korzeń. Z nowości to doszedł 1 zbrojnik niebieski samiec , dość wyrośnięty. Zobaczymy czy wyjdzie parka z moją samiczką weloniastą. No i nełonki czarne też są . Nie zostały zjedzone jak się mogło komuś wydawać. Miały dojść gałęzie ale zima jest w śniegu grzebać się nie chce , więc czekam na wiosnę. Zdjęcia robione z boku i z przybliżenia, cosik ostatnio szokuje ich widok aparatu z bliska heh.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal... Papuzie bardziej pasują do akwarium?

Moim zdaniem papuzia nie nadaje się do niczego - stwór a`la frankenstein.

 

Akwarium zbyt puste, a żwirek nie niezbyt dobre podłoże do pielęgnic (chociaż severumki nie są wybitnymi kopaczami, to i tak powinny mieć piach). Myśle, że powinnaś skusić się na dodanie większej ilości drewna i roślin pływających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...