Skocz do zawartości

dywanik z mchów-jak potem to czyścić?


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/mech-java-moss-soczys ... 38015.html czy to dobra aukcja? i czy 1szt czyli kwadrat 8*8cm wystarczy?

mój baniaczek to 14l to na krewetkarium starczy :) i teraz chciałabym go jakoś urządzić. Czytałam gdzieś, żeby nie kupować kilku gatunków bo poprzysyłają po 2-5 gałązek i będę wieki czekać na rozrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mech jest mało wymagający będzie odpowiedni ale częste czyszczenie będzie konieczne gdyż zatykają się w mchu pory czy coś takiego i nie może pobierać pokarmu przez co gnije.Mech ma być na trawnik kupno kilku gatunków spowoduje pomieszanie się ich.Przyczep mech do podłoża lub na kamienie żyłką lub do siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tani więc kup 2 szt. masz nie wielkie akwarium więc ci wystarczy za jakiś czas zarośnie.Tak przywiązujesz do kokosa żyłką i przyrasta.Wciskając w podłoże przyrośnie do niektórych kamyków i będzie się trzymał.Mam nadzieję że masz oświetlenie,grzałkę itp. napisz coś więcej o akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przywiązać mech do płaskich kamieni albo mokrych listewek czarną synetyczną nitką "na beleron". Potem wystarczy tylko raz na tydzień krótko przystrzyc, żeby się zagęściło. Wciskania w podłoże nie polecam. Trawnik można zrobić też z wgłębki przywiązanej do kamieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...