Skocz do zawartości

Co to oznacza ?


lecho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko one te ogony podkulają prawie o 360 stopni. Ja te krewetki mam od początku września, do tego czasu mogłem nie zauważyć tego ? Akwarium mogę opisać proszę bardzo :) Po lewej stronie blisko filtra mam jaskinię, przy jej lewej części mam mech chyba Christmas, trochę na prawo są takie fajne wytrzymałe rośliny wysokie tak na 10 cm, mają takie podłużne liście, na środku jest gałęzatka i ocalała część trawki takiej wysokiej która potrafi (jak się rozrośnie :D sięgać tafli wody), jeszcze bardziej na prawo mała roślinka o okrągłych liściach i drewienko na którym mech (tam krewecie lubią przesiadywać, :D lecz nie pogardzą ,,dachem" jaskini.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko one te ogony podkulają prawie o 360 stopni.

To niemożliwe. :roll:

Krewetki czasem podkulają ogon gdy zbliżają się wylinka.Nie ma paniki.

Krewetki podkulają ogon, gdy.. że tak powiem robią kupkę

To nieprawda,łoją jak się tylko da nie przyjmując jakieś określonej postawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetka mocno zgięta, ale ogon zawinięty o jakieś 150* a nie 360* (co jak ktoś już wspomniał jest niemożliwe) , to często krewetka, która się czyści.. ale to da się zauważyć, że przytrzymuje swój odwłok "pod sobą" czyści pancerz z góry, ogon, odnóża pławne...

 

Owad, jeśli jest drobniejszy budową od owocówki i masz na myśli owady lądowe bywające w domu...to np Ziemiórka może być- szkodnik kwiatów doniczkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto postaram się wstawić we wtorek. A co to są takie małe na 5mm ruszają się jak robaki, chodzą po ściankach akwarium. Są białe.

 

Prawdopodobnie są to wypławki- biało- szarawe, czasem półprzezroczyste. Możliwe, że te Twoje są młode. Kolejna mozliwość to nicienie- mają przeważnie grubość nitki, są białe i osiągają rozmiary ok 0,5 mm. Wpisz w wyszukiwarce hasło wypławki, nicienie. Te tematy są często wałkowane na forum.

mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...