Skocz do zawartości

głośny filtr wew. Elite


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebna pomoc

 

1 . Posiadam filtr Elite jet flo 75 - wszystko oki ale jest on dla mnie za głośny, czy koś z Was zna ten filtr i może powiedzieć coś o głośności ?? Może mój egzemplarz jest jakiś felerny:( Ewentualnie czy da się coś zrobić, żeby działał nie tak głośno, bo do sklepu pewnie nie da się go oddać skoro był juz używany.

 

2. Co myślicie o AQUAEL TURBO 350L - czy jest on głośny???

 

Jest to dla mnie dosć ważne, bo nie chce kupować trzeciego filtra z którego będę niezadowolony:(

 

pozdrawiam

 

Mejol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie filtr tetra 600 w moich 54 l i jestem baaardzo zadowolony. nic nie slychac go, tyle ze deszczownia troche halasuje, ale przeciez mozna ustawic tak, zeby nie halasowala. :)) mialem wczesniej aqua-szut turbo 550(wewnetrzny) i byl cichutki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie słyszałeś pracy dobrych filtrów, a przy 100l żaden wewnętrzny nie zapewni dobrej filtracji, więc i u ciebie nie jest dobra.

 

 

 

sprostowanie ja mam filtr zewnętrzny 4 poziomy filtracji +uv wiec nie mów że nie mam dobrej filtracji woda kryształ a parametry wody tez są ok ,wewnętrznych filtrów tej firmy nie słyszałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie słyszałeś pracy dobrych filtrów, a przy 100l żaden wewnętrzny nie zapewni dobrej filtracji, więc i u ciebie nie jest dobra.

 

 

 

sprostowanie ja mam filtr zewnętrzny 4 poziomy filtracji +uv wiec nie mów że nie mam dobrej filtracji woda kryształ a parametry wody tez są ok ,wewnętrznych filtrów tej firmy nie słyszałem .

 

No sory źle przeczytałem, myślałem że chodzi o wewnętrzny, a to inna sprawa. Więc sprostuje, nie wiem jak jest on głośny, ale filtruje na pewno dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...