Skocz do zawartości

mała wskazówka


kochanica_diabła
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, dzięki :) Bardzo mi miło. A jeśli chodzi o mylenie płci, to bardzo często nam się to zdarza. Jedni mają pseudonimy, które nie do końca mówią kto jest kto, a inni (tak jak ja ;) ) mają auta w awatarach. Pomysł jak najbardziej popieram i mam nadzieję, że uda się go zrealizować. Brawo Ciosana 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki ladny kolorowy ;) do dziewczyny pasuje jak najbardziej (sam myslalem ze jestes mojej PIEKNEJ MESKIEJ :D ) plci ), a do chlopaka to sobie nie wyobrazam ;] no tez mam taka nadzieje, admin ostatnio pisal, ze jest mocno zapracowany. takze kazdy jest czlowiekiem i nikt nie jest taki fajny jak my ( co siedzimy tyle czasu :] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieg okolicznosci? ja tak samo. cos czuje, ze w tym tygodniu, na forum spedzam okolo 10-12 godzn dziennie, co od poniedzialku do dzis daje .... kolo 55-57 godzin tylko przez 5 dni ;D troche juz mam oczytane forum. ale i duzo sie dowiedzialem. a nieporzadek jaki panuje (zeby nie bylo, nie czepiam sie Modow, mam na mysli to, jakie tematy sa zakladane ) to mnie przerosl. nie spodziewalem sie tego. pozdro dla modow i zycze im cierpliwosci ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co te choroby robia z ludzmi .... masakra :) a forum tak na prawde nie jest takie zle, ale czasem widac poprostu braki, ktore wyjda przy dlugim funkcjonowaniu. forum nie moze byc tak o zrobione na super. czasem trzeba czasu zeby cos zrobic - porzadnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pokazanie płci użytkownika..No chyba, że ktoś sobie nie życzy tego... Poza tym... Wy siedzicie jak jesteście chorzy tyle godziń..;) Ja codziennie :P:lol: Na serio w tyle czasu można ŻYĆ tym forum. Każdy post jest analizowany :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do szkoły i aktualnie nie pracuję. Jedyne obowiązki do posprzątać czasem, zrobić zakupy lub iść na kurs, który właśnie kończę (prawko - w piątek egzamin;) ). Zajęcie będę mieć prawdopodbnie od marcca albo i kwietnia. Jedyne co to to, że mnie 2-3 tygodnie w wakacje nie będzie, ale też znajdę jakiś komputer, żeby tu zajrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam, że nawet jeśli nie jestem chora to siedzie po szkole z 3 godz. potem odrabiam lekcje, ucze się i potem z nowu siedze na necie aż nie pujdę spać :oops:

Miałam już z tego powodu nie jedną kare na kompa i właśnie miałam mieć teraz do pn, ale jak widać mama jest łaskawa ;)

a tata się nie odzywa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...