Skocz do zawartości

Karmienie rybek


kasiulka7676
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium 200 litrów, 25 rybek skalary, neonki, księżniczka,glonojad,mieczyk,molinezja. co tydzień oczyszczam filtr a karmie rybki 2 razy dziennie rano i wieczorem...

 

[edit]

 

A co do filtru mam zewnętrzny filtr tetra ex-700...a odmulać jeszcze nie odmulałam...za_bardzo nie wiem jak się wziąść za to :/

 

Gost: Dbaj o pisownię i edytuj posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej obsadzie tak będzie, że grube odchody będą długo zalegać w oddalonych od rury ssącej miejscach masz zbiornik długości 100cm więc co w tym dziwnego.Odmulanie no cóż można ale ja np.nie odmulam bo to strata czasu coś tam przy podmianach czasem z przodu grzebnę z tyłu zawsze daję glinę pod żwir to nie ruszam.Ustawienie cyrkulacji wody w zbiorniku to ważne:dajesz rurę ssącą tej tetry np.w tylnym rogu to daj rurę wylotową poziomo z bardzo malutkim spadkiem ku przeciwległemu narożnikowi zbiornika ,Rura powinna być 2-5 cm pod powierzchnią wody ,końcowy wypływ odblokowany a otworki od deszczowni skierowane do lustra wody.Następnym krok to korekta obsady,księżniczka do wydania i decydujesz molki albo mieczyki i nie pojedyncze szt tylko 2+1 .Na dno ekipa poruszająca ten syf (6 kirysków).

Aha przestań co tydzień rozbierać tą tetrę co 3-6 miesięcy wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...