Skocz do zawartości

Molinezja wspaniała


romano1958
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Baniak 100 l obsada neony + czerwono główki [ z tych najmniejszych ]

No i te cholerne ślimaki zatoczki i aby pozbyć się ich dokupiłem Molinezje wspaniałą wiem baniak za mały , rybki jest ich dwie są jeszcze małe .

Ale do rzeczy nie będzie konfliktu neony a molinezje :?::?:

Ps .Z Helenkami jakoś mi nie wyszło walka z zatoczkami

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wyszło?

Może myślałeś że w tydzień je wyjedzą czy może po prostu padły,cóż gdybać to sobie można.

U mnie przy pladze świderków (260l) wpuściłem 8 hellenek więc mało,stopniowo dokupowałem po 2-3 sztuki aż efekty ich obżarstwa były bardzo widoczne.Po kilku tygodniach muszę się nieźle wpatrywać żeby choć jednego zobaczyć a wcześniej podłoże aż się od nich ruszało.

Może za mało ich miałeś i za szybko chciałeś efektów,nie każde akwarium jest takie same wiem ale jeszcze raz zachęcam.

Mógłbyś spróbować z bocją pręgowaną gdyby litraż na to pozwalał.

Pewnie chodzi Ci o bocję wspaniałą na którą masz zdecydowanie za małe akwarium.

Wstaw zdjęcie tych ryb lub chociaż dokładnie je opisz to zajmiemy się identyfikacją co tam masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wyszło?

Może myślałeś że w tydzień je wyjedzą czy może po prostu padły,cóż gdybać to sobie można.

U mnie przy pladze świderków (260l) wpuściłem 8 hellenek więc mało,stopniowo dokupowałem po 2-3 sztuki aż efekty ich obżarstwa były bardzo widoczne.Po kilku tygodniach muszę się nieźle wpatrywać żeby choć jednego zobaczyć a wcześniej podłoże aż się od nich ruszało.

Może za mało ich miałeś i za szybko chciałeś efektów,nie każde akwarium jest takie same wiem ale jeszcze raz zachęcam.

Mógłbyś spróbować z bocją pręgowaną gdyby litraż na to pozwalał.

Pewnie chodzi Ci o bocję wspaniałą na którą masz zdecydowanie za małe akwarium.

Z tego co wiem to na pręgowaną to też za małe akwa jedynie Bocja karłowata sie nada :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z zatoczkami lecz problem rozwiązały bocje wspaniałe, bojek guramina niebieska i ciernioczek te rybki w dwa dni wybiły plagę ślimaków itrzymają śię świetnie.A jeśli nie_możesz lub nie_chcesz dokupywać ryb to rozgniataj ślimaki palcem a pozosałe ryby je zjedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z zatoczkami lecz problem rozwiązały bocje wspaniałe, bojek guramina niebieska i ciernioczek te rybki w dwa dni wybiły plagę ślimaków itrzymają śię świetnie.A jeśli niemorzesz lub niehcesz dokupywać ryb to rozgniataj ślimaki palcem a pozosałe ryby je zjedzą.

Gurami i Bojki nie jedzą ślimaków...

Bocja oczywiście ale lepsze helenki

Co do cierniooczka to nigdy go nie miałem więc nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...