Jump to content

Problem z wodą


misiu10
 Share

Recommended Posts

Witam.

Od kilku dni woda stała się mętna, a kiedy podaje pokarm powstaje smuga jakby kożuch. Miałem 4 kiryski panda i po kolei padają (już 2).

Pomóżcie

Pojemność 30l, 2 mieczyki, 3rozbory galaxy, 2 glonki i 2 kiryski, roślinki mam 3 nie znam nazw ale jedna ma duże liście a te dwie to są jakby gałązki świerku. Podłoże mam białe kamyczki. Filtr Tetra Tec IN 300 a rybki karmię 2 razy dziennie. Pokarm suchy plus tabletka na dno (tabletka raz dziennie)

Pomocy

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie być może przekarmiasz i woda się taka staję. Obsadę też masz bardzo słabą. Mieczyki,glonojady do oddania. Te pandy i razbory mogą zostać. Być może wystarczyło by raz karmić dziennie i już. Tabletka może brudzić wodę jak nie zostanie szybko zjedzona.

Link to comment
Share on other sites

Razbory też sobie daruj. Muszą one pływać w stadach. A tak apropo to wydaje mi się, że przekarmiasz rybki. Za dużo dajesz pokarm, dosyć, że karmisz je dwa razy dziennie to jeszcze dajesz im tabletki. Jest tego o wiele za dużo. Są także specialne preparaty, które krystalizują wodę, tj. BACTOSAN firmy Tropical.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...