Jump to content
Sign in to follow this  
Johnskee

Pokarm

Recommended Posts

Witam, co mogę podawać moim krewetkom Red Cherry jako dodatki słyszałem coś o bananie, ale nie wiem dokładnie, proszę o jakieś wskazówki ponieważ jestem początkującym krewetkarzem xD

mi osobiście krewetki nie chciały jeść ani bananów ani marchewki gotowanej, generalnie żadnych warzyw i innych pokarmów specjalnych dla krewetek(ShripStiks Tropicala). z tego co zauważyłem po swoich krewetkach one jakoś sceptycznie podchodzą do dokarmiania, one się żywią głównie glonami

mi osobiście krewetki nie chciały jeść ani bananów ani marchewki gotowanej, generalnie żadnych warzyw i innych pokarmów specjalnych dla krewetek(ShripStiks Tropicala). z tego co zauważyłem po swoich krewetkach one jakoś sceptycznie podchodzą do dokarmiania, one się żywią głównie glonami

Moje były takie same, ale na :google: jest full przepisów na jedzonka dla kreweci. :)

Myślę, że tutaj znajdę jakichś fachowców więc czekam dalej na odpowiedzi ponieważ myślę, że jakieś urozmaicenie w diecie im się przyda :P

Łopatologicznie to ja Ci dam ostrzeżenie(sorki modzi z tego działu),bo nie wiele wniosłeś w temat,a zachowałeś się jak specjalista od łopaty ;)

Ps.Moje krewety jedzą pokarm w tabletkach dla glonków,nicienie,glony,rozdrobnione pokarmy płatkowe,itp.

Ja moje krewetki zanim kupiłem tabletki to karmiłem marchwią gotowaną, czasem sałatę im wrzuciłem i też jadły bo na drugi dzień była obgryziona dookoła a nic więcej w akwa nie było. :)

Właśnie karmie banankiem moje krewunie i niezbyt są chętne żeby go jeść xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this