Skocz do zawartości

Mieczyk Koi


Michalk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem prawie pewny że moja Mieczykowa jest w ciąży, ale dla pewności chciałem dać zdjęcie dla pokazania Wam. Mieczyk Hellera gdy jest w ciąży , to ma czarną plamkę przy odbycie. Koi w tym miejscu jest przezroczysta i ma pomarańczową plamkę i to mnie myli właśnie. I jeszcze jedno pytanie, czy jeśli dam rybę do kotnika to czy nie zje młodych?

post-10578-13685165708142_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jest w ciąży.

2.Jak zostawisz w kotniku to zje młode.

3."Mieczyk Hellera gdy jest w ciąży , to ma czarną plamkę przy odbycie. Koi w tym miejscu jest przezroczysta i ma pomarańczową plamkę"- twoje obserwcje się zgadzają ale źle sformułowałeś zdanie bo mieczyk koi to przecież mieczyk hellera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jadę kupić kotnik. Mam też małe 30L akwarium. Służy mi ono żeby woda odstała 24h przed podmianką wody w ogólnym. Robię to co tydzień.

Napełniłem akwarium przed chwilą, może włoże mieczyka do kotnika i jak już urodzi to włożę znów do ogólnego, a narybek sobie ucieknie. Tylko czy mogę włożyć do tak świeżej wody rybę? Nie chciałbym żeby się jej coś stało. Grzałkę mam dodatkową 50w więc zrobię odpowiednią temperaturę. Tylko jaką radzicie? Może wleje uzdatniacz wody żeby zabić chlor (antychlor- Tropical)

I jak długo może być w kotniku? Nie mogę non stop doglądać rybki- praca. Ale wydaję mi się że to już zaawansowana ciąża.

post-10578-13685165708391_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...