Jump to content

Oprawy bryzgo szczelne bdgoszcz

aqwa
 Share

Recommended Posts

Pytanie retoryczne : Czy na serio masz taki bałagan na strychu czy tylko udajesz ?

Wystarczy wspisać w pierwszą lepszą wyszukiwarkę '' bydgoszcz oprawki bryzgoszelne'' lub poszukać na jednym z największych portali aukcyjnych. To jest aż takie trudne ??

Sęk w tym że nie mają oprawek hermetycznych typowo do domu mają oprawki lub obudowy. A sklepy internetowe mnie rozbrajają przyciągają cenami ale koszta wysyłki niejednokrotnie są wyższe niż w droższych sklepach. Dlatego też poszukuję sprawdzonego sklepu "tradycyjnego" na terenie bydgoszczy lub internetowego.

Pytanie retoryczne : Czy na serio masz taki bałagan na strychu czy tylko udajesz ?

Wystarczy wspisać w pierwszą lepszą wyszukiwarkę '' bydgoszcz oprawki bryzgoszelne'' lub poszukać na jednym z największych portali aukcyjnych. To jest aż takie trudne ??

Możesz wpisać w :google: i sam zobaczysz co wyskoczy. Nie rób ze mnie debila. wyskoczy Ci lista opraw brygoszczelnych które to defakto są Obudowami na tynkowymi. Serwisy aukcyjne też za dużo nie wniosły do tematu. Aczkolwiek dawno sprawdzałem dostępność na nich.

ja znam sklep z okolic bydgoszczy... tzn grudziądz.... dokładniej sklep zoologiczny koło sądu.... nie daleko CKU

A kojarzysz ulicę gdzie znajduje się to centrum kształcenia ustawienniczego?