Skocz do zawartości

Jaki pokarm dawać dla;.


patryk75896
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ryby i inne zwierzęta to niesą zabawki żeby je kupować a potem czytać instrukcje obsługi . Możesz je karmić każdego rodzaju pokarmem , najlepsza dieta dla ryb jest mieszanie pokarmów np. karmienie 3 razy nadzień ;rano rozwielitka , popołudniu granulat ,wieczorem płatki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aty jadasz 1 raz dziennie , dieta to jest karmienie ryb małymi dawkami ale często oczywiście niezapominając o tym że morzna przekarmić.

Myślisz że w naturze to ryby sobie jedzą 3 razy dziennie.. A pozatym nie "morzna" tylko "można".. Niech karmi 1 raz dziennie nic im sie nie stanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dokładnie tak ;) najedzony wąż raczej nie jest zainteresowany konsumpcją w przeciwieństwie do ryby. Jak napisałem nie należy ryb przekarmiać, jeśli dawka dobowa jest dobra to czy podasz ją jeden raz czy podzielisz na pięć porcji to i tak wyjdzie na to samo, a ryba przynajmniej będzie miała urozmaicony dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz, że "jest dobrze"? Ryby ci mówią, że nie są już głodne? Skoro w KAŻDEJ książce akwarystycznej, jaka wpadła mi w ręce piszą, że ryby karmi się 3 razy dziennie (w przypadku 25l malutkimi porcjami), to karmcie je 3 razy dziennie!Nie zapominając o 1 dniu głodówki. A brzanki oddaj. Nie ważne, że teraz są malutkie. Krzywidzisz te ryby. Ludzie, dlaczego nie czytacie o rybach, zanim je kupicie? Myślą sobie, że ryby to nie pies. Ryba też zwierzę i chyba jest przy niej nawet więcej pracy niż przy psie, jeżeli chcesz mieć świetne akwarium. grau. Kup sobie jakąś książce o akwarystyce. Są na forum takie tematy, znajdź sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aty jadasz 1 raz dziennie , dieta to jest karmienie ryb małymi dawkami ale często oczywiście niezapominając o tym że morzna przekarmić.

Myślisz że w naturze to ryby sobie jedzą 3 razy dziennie.. A pozatym nie "morzna" tylko "można".. Niech karmi 1 raz dziennie nic im sie nie stanie..

Ja sie zgodzę tez karmię 1 raz dziennie i nic im nie jest...

pamiętajmy o tym , że ryby na wolności muszą same sobie szukać jedzenie i na wolności nie jedzą 3 razy dziennie...xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wolności jedzą ciągle. Jeśli znajdą.

 

Nie porównywać mi węża do rybki...

Wąż przecież kupę czasu trawi tą myszkę.

A rybka jak i tak balonik, więcej nie zmieści a i tak zeżre.

Częściej a małymi porcjami.

Zdrowiej. I nie będzie miała niestrawności.

Jak koń: je ciągle ale pomalutku. Żeby jak go coś zaatakuje, to nie być najedzonym. Bo jak się najje to nie mogę uciekać tak szybko, jak z prawie pustym żołądkiem :)

 

Sorry za tego konia. Nie mogłam się powstrzymać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...