Skocz do zawartości

sum niewychodzi z dzbana


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jak długo go masz? Ja po zakupie mojego zauważyłem, że się chował w ,,jaskini'', a teraz pływa normalnie nawet w dzień. Sumy to ryby nocne, w dzień się chowają.

Ewentualnie może jakaś latarka, sprawdź czy mu nic nie jest. Skoro żyje, to chyba nie ma się co bać, to dość normalne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzbany się wsadza.. takie gliniane dla niektórych ,,węży'' itp, zależy skąd pochodzą ryby, greckie morza są tego pełne.

 

Ogółem jeśli wyciągniesz ten dzban i wylejesz z nim wodę nawet brutalnie, to wyjdzie, a jak nie, to powylewaj z nim wodę wyleci. Jeżeli bd zdrowy, z powrotem mu oddaj dzban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bd zdrowy, z powrotem mu oddaj dzban.

Mam strasznie dziwne przeczucie, że tutaj sytuacja jest nie zdrowa, a ten niezidentyfikowany sum, który pewnie dorasta przynajmniej do kilkudziesięciu centymetrów, siedzi w jakiś 50l, które są dla niego o wiele za małe i jest otoczony właśnie takimi sztucznymi i nienaturalnymi ozdobami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holera. Dzbana nie pocierałem z/w.

Ty a dzban pocierałeś?

Idąc tokiem myślenia założyciela tematu to dżin ma sam wyjść a nie Ty masz go stamtąd wyciągnąć.

 

siedzi w jakiś 50l, które są dla niego o wiele za małe

Nie zdziwiłbym się, że on się w tym zaklinował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i gliniane dzbany nie są naturalne, ale zauważ karaiby (chyba), czy może śródziemne; tam jest pełno statków, które są ,,naturalne'' od setek lat (i o wiele dłużej), dla ryb i te gliniane dzbany.

Lepiej niech wsadzi jakiś dzban (z nietoksycznego tworzywa), niż metalowy samochodzik i łódź podwodną.

Zauważ, że zbrojnikom daje się gliniane rurki i doniczki, które raczej są podobne do dzbanów, nie jest to naturalne, ale tak się ,,robi''. A to czy ktoś to ma, czy nie, to kwestia gustu i budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z nietoksycznego tworzywa)

Niezmieniające parametrów sztuczne ozdoby produkowane w Chinach na tony, malowane nie toksycznymi farbami. Tak, róbmy zatopione atlantydy. Po co jakieś środowisko naturalne odtwarzać, jak można zrobić podwodną Grecję!

125 L MAM

Na większość sumów to i tak o wiele za mało.

wyszedl dieki zaczelem pocierac dzban i poknelem w niego i wyszedl dieki ludzie

 

Ne ma spawy, ne musirz dziekowadź. Najprstsze rozwjąznania som najlepsze jak wydzisz. Leci do Ciebie niespodziewanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...