Jump to content

sum niewychodzi z dzbana

Recommended Posts

U mnie dżin nie wychodzi z lampy. Mam dalej pocierać? Czy są jakieś inne sposoby? ;)

Cholera. Dzbana nie pocierałem z/w.

Jeżeli bd zdrowy, z powrotem mu oddaj dzban.

Mam strasznie dziwne przeczucie, że tutaj sytuacja jest nie zdrowa, a ten niezidentyfikowany sum, który pewnie dorasta przynajmniej do kilkudziesięciu centymetrów, siedzi w jakiś 50l, które są dla niego o wiele za małe i jest otoczony właśnie takimi sztucznymi i nienaturalnymi ozdobami.

holera. Dzbana nie pocierałem z/w.

Ty a dzban pocierałeś?

Idąc tokiem myślenia założyciela tematu to dżin ma sam wyjść a nie Ty masz go stamtąd wyciągnąć.

siedzi w jakiś 50l, które są dla niego o wiele za małe

Nie zdziwiłbym się, że on się w tym zaklinował.

Może i gliniane dzbany nie są naturalne, ale zauważ karaiby (chyba), czy może śródziemne; tam jest pełno statków, które są ,,naturalne'' od setek lat (i o wiele dłużej), dla ryb i te gliniane dzbany.

Lepiej niech wsadzi jakiś dzban (z nietoksycznego tworzywa), niż metalowy samochodzik i łódź podwodną.

Zauważ, że zbrojnikom daje się gliniane rurki i doniczki, które raczej są podobne do dzbanów, nie jest to naturalne, ale tak się ,,robi''. A to czy ktoś to ma, czy nie, to kwestia gustu i budżetu.

(z nietoksycznego tworzywa)

Niezmieniające parametrów sztuczne ozdoby produkowane w Chinach na tony, malowane nie toksycznymi farbami. Tak, róbmy zatopione atlantydy. Po co jakieś środowisko naturalne odtwarzać, jak można zrobić podwodną Grecję!

125 L MAM

Na większość sumów to i tak o wiele za mało.

wyszedl dieki zaczelem pocierac dzban i poknelem w niego i wyszedl dieki ludzie

Ne ma spawy, ne musirz dziekowadź. Najprstsze rozwjąznania som najlepsze jak wydzisz. Leci do Ciebie niespodziewanka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...