Skocz do zawartości

[125L] Towarzyskie


malpa_13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Przedstawiam moje nowe wymarzone akwarium ( juwel RIO 125 ) -

Akwarium Rio od juwela wymiary 80x35x50

Filtracja - HW-302 wkłady standardowo od dołu zeolit, ceramika, gabki.

Oswietlenie - 2x28 - 590mm ( do tego będa odbłysniki ).

Grzałka - 100 W juwela

Podłoże - ziemia ogrodowa a na tym czarny bazalt.

Roślinność - nie pamietam ( ale uzupelnie ) + bedzie wiecej

Obsada - 5 ramirez ( 3 samice 2 samce ), 20 neon innesia, bojownik 1+1, zbrojnik.

Nawozy - seria aqua art od PG ( classic, carbo, macro i ferro )

Jeżeli chodzi o parametry wody uzupełnie jak przyjdą testy

Krytyka i ciekawe pomysły co dodać lub usunąć mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słówka myślałem właśnie nad jakąś roslinką na tyły i widziałem pewnie się myle ale jakiegoś nurzańca takiego skreconego w świderek.

Ps bojek nie męczy ramirezek raczej pływa za samiczką i pewnie dostanie druga szczęściarz :)

 

Aby nie robić posta za postem

PH - 7.5

NO2 <0.3mg/l

GH - 8

KH - 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za miłe słówka myślałem właśnie nad jakąś roslinką na tyły i widziałem pewnie się myle ale jakiegoś nurzańca takiego skreconego w świderek.

 

Nurzańca zawiniętegoo w świderek posadź przy wlocie filtra. Zasłoni ci rurę. Na tył bym proponował ścianę z kabomby badź rogatka. Ja mam ścianę z rogatka sztywnego i fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko po co podkładałeś styropian pod akwarium? Przecież piszą w instrukcji zestawu, żeby nic nie podkładać.Ale akwa w porządku. Gdzie jest filtr Juwela?

 

Wszystko fajnie, tylko po co podkładałeś styropian pod akwarium? Przecież piszą w instrukcji zestawu, żeby nic nie podkładać.Ale akwa w porządku. Gdzie jest filtr Juwela? :P

 

To jest styropian pod akwa a po co on tam jest jakos nie wiezyłem w tą podstawke pod akwa. Filtr zastąpiony został zewnętrznym HW 302 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...