Jump to content

[125L] Towarzyskie

malpa_13
 Share

Recommended Posts

Witam :D

Przedstawiam moje nowe wymarzone akwarium ( juwel RIO 125 ) -

Akwarium Rio od juwela wymiary 80x35x50

Filtracja - HW-302 wkłady standardowo od dołu zeolit, ceramika, gabki.

Oswietlenie - 2x28 - 590mm ( do tego będa odbłysniki ).

Grzałka - 100 W juwela

Podłoże - ziemia ogrodowa a na tym czarny bazalt.

Roślinność - nie pamietam ( ale uzupelnie ) + bedzie wiecej

Obsada - 5 ramirez ( 3 samice 2 samce ), 20 neon innesia, bojownik 1+1, zbrojnik.

Nawozy - seria aqua art od PG ( classic, carbo, macro i ferro )

Jeżeli chodzi o parametry wody uzupełnie jak przyjdą testy

Krytyka i ciekawe pomysły co dodać lub usunąć mile widziana.

Bardzo ładnie. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to tło. Nie wiem co to jest ale jeśli to bristol lub coś tego typu to proponowałbym to pognieść będzie się znacznie lepiej prezentować niż takie "wyprasowane".

Bojek nie męczy ramirezek?

Dzięki za miłe słówka myślałem właśnie nad jakąś roslinką na tyły i widziałem pewnie się myle ale jakiegoś nurzańca takiego skreconego w świderek.

Ps bojek nie męczy ramirezek raczej pływa za samiczką i pewnie dostanie druga szczęściarz :)

Aby nie robić posta za postem

PH - 7.5

NO2 <0.3mg/l

GH - 8

KH - 4

• 2 weeks later...

Dzięki za miłe słówka myślałem właśnie nad jakąś roslinką na tyły i widziałem pewnie się myle ale jakiegoś nurzańca takiego skreconego w świderek.

Nurzańca zawiniętegoo w świderek posadź przy wlocie filtra. Zasłoni ci rurę. Na tył bym proponował ścianę z kabomby badź rogatka. Ja mam ścianę z rogatka sztywnego i fajnie to wygląda.

Wszystko fajnie, tylko po co podkładałeś styropian pod akwarium? Przecież piszą w instrukcji zestawu, żeby nic nie podkładać.Ale akwa w porządku. Gdzie jest filtr Juwela?

Wszystko fajnie, tylko po co podkładałeś styropian pod akwarium? Przecież piszą w instrukcji zestawu, żeby nic nie podkładać.Ale akwa w porządku. Gdzie jest filtr Juwela? :P

To jest styropian pod akwa a po co on tam jest jakos nie wiezyłem w tą podstawke pod akwa. Filtr zastąpiony został zewnętrznym HW 302 .

• 2 weeks later...