Skocz do zawartości

Glossostigma Elatinoides(Glosia)


Gorzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy Glosia będzie rosła w takich warunkach? Słyszałem ze potrzebuje CO2 i bardzo dobrego światła.

I teraz nie wiem czy nie zmarnowałem po prostu kasy przez niewiedze.

 

 

Akwarium 102l

Oświetlenie 2x18w

Temp. 26

Nawóz pod żwirkiem :< nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja mam 0,77 tak mniej wiecej licze z wody netto a nie z całego zbiornika z wymiarów. Nawozy są EL po za Carbo bo jest Butla co2

 

No i jest napisane że Glosia preferuje wodę miękką czy to oznacza że przy 12-16 kh już mogę o niej zapomnieć.

 

Taka jest kranówka i nie planuje narazie zabawy z RO i torfem do kubełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkurze troche ten temat. Mianowicie mam takie pytanie. Zbiornik 280 l chcial bym miec ladny trawniczek (szkoda ze nie pomyslalem o tym wczesniej), posadzilem Glosie ale niestety moje mlode skalary ja ciagle wyrywaja , Henka mozna powiedziec ze juz zjadly.Czy macie jakis sposob zeby ja zabezpieczyc przed nimi? Mam zbudowane takie siatki ale to nieestetycznie wyglada chociaz spelnia swoje zadanie. A moze cos innego co skupi ich uwage na sobie? Dodam ze daje im rowniez tabletki z alg dla glonojadow i sie tym zajadaja takze maja urozmaicony pokarm ale praktycznie nie ma dnia zebym czegos po nich nie musial sadzic. Wiem ze jak dorosna nie beda sie roslinkami juz interesowac tak jak moje dorosle. Dzieki za odpowiedz.

Nie wiem czy to do skalarow czy tu pod glosie, jezeli zle niech mod przenisie moj post w odpowiednie miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...