Jump to content

AQUA SZUT Turbo 750 N wasze opinie

darek3160
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zapytać co sądzicie na temat tego urządzenia.Przymierzam się do kupna zbiornika tak w granicach 140 L ,i ten filtr został mi po akwarium które kiedyś miałem (Było malutkie,baaardzo przerybione i bez roślin) ,i w nim sprawdził się doskonale (tylko roślin nie mogłem się dochować ,wszystkie natychmiast ginęły) Czy to w miarę dobry filtr? Nie wiem jeszcze jakie ryby będę chciał mieć,najpierw muszę przekonać żonę do kupna akwarium :D Póki co chciałbym zasięgnąć waszej rady o kilku sprawach. A więc ,następne pytanie: Czy napowietrzanie jest potrzebne zawsze czy ewentualnie sprawdza się przy przerybieniu.Filtr mocować tuż nad dnem,czy "w mniej więcej na środku szyby,a może jak najbliżej powierzchni? Jeśli tak to dlaczego? Mam jeszcze nmóstwo innych pytan ale mi się zapomniało,jak pamięć wróci to dopisze resztę.Z góry dziękuję za odpowiedzi. :lol:

Aqua Szut Turbo 750 N

W porównaniu z poprzednimi filtrami tej serii zwiększona jest wydajność filtra przy jednoczesnym zmniejszeniu poboru mocy. Co bardzo ważne dodana została również regulacja przepływu wody. Filtr wewnętrzny TURBO oprócz standardowej budowy ma możliwość rozbudowy o dodatkowe pojemniki na inne wkłady filtracyjne np. BIO-kulki lub wkład ceramiczny.

Wielkość akwarium: 80-200l;

max. wydajność filtra: 750 l/h;

moc: 5,5W;

Od siebie dodam tyle że filtry tej firmy wyjątkowo cicho pracują. Mam 2 ale akurat nie ten model.

• 3 weeks later...