Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To kula? Bo akwarium 6.5 to jakaś masakra daj wymiary, jak chcesz tak ryby trzymać spoko! Ale grzałka i filtr tam musi być. A ryba to jeden bojownik

Jak się nie znasz to nie doradzaj komuś takich glupot. Tego nawet nie można nazwać akwarium,a co dopiero trzymać tam rybki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kula? Bo akwarium 6.5 to jakaś masakra daj wymiary, jak chcesz tak ryby trzymać spoko! Ale grzałka i filtr tam musi być. A ryba to jeden bojownik

Jak się nie znasz to nie doradzaj komuś takich glupot. Tego nawet nie można nazwać akwarium,a co dopiero trzymać tam rybki.

Ta? masz racje niech tam w dorzuci 6neonków/ harem gupika/ welonke i tyle. Może i masakra ale wg. mnie to te 6.5l do bojka może być ale z całym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kula? Bo akwarium 6.5 to jakaś masakra daj wymiary, jak chcesz tak ryby trzymać spoko! Ale grzałka i filtr tam musi być. A ryba to jeden bojownik

Jak się nie znasz to nie doradzaj komuś takich glupot. Tego nawet nie można nazwać akwarium,a co dopiero trzymać tam rybki.

Ta? masz racje niech tam w dorzuci 6neonków/ harem gupika/ welonke i tyle. Może i masakra ale wg. mnie to te 6.5l do bojka może być ale z całym sprzętem.

Glupoty piszesz i tyle. Nawet z całym sprzętem to za mało na bojka. Ciekawe jak ty byś się czuł zamknięty w pomieszczeniu 0,5x0,5 zamknięty przez kilka miesięcy. Trochę więcej wiedzy zanim zaczniesz komuś doradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do zbiorniczka 6,5 l nawet cały sprzęt się nie zmieści! Chyba że rybę jeszcze tam kijem wpychać. Nie ma sensu tłumaczenie, kolega chyba nie rozumie, że żadna ryba się tam nie nadaje.

To wy nie rozumiecie polskiej mentalności, "grzechu nie widać, grzechu niema" tak samo będzie z autorem tematu co z tego że tu się popyta jak i tak swoje zrobi?

 

 

e tam gadacie, jak to się nie da trzymać w 6,5l ryb? Przecież pan w zoologiku mówił ze nawet paletka tam wejdzie! Ja się tak nie bawię!

Dokładnie przecież ci z zoologa się bardziej znają. Bo oni mają więcej rybek i większe doświadczenie proste. Niektórym nie da się przegadać istnieje tylko kompromis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z telefonu wiec będzię krótko. Do 6l - oczywiście zależnie od wymiarów - miałbym poważne wątpliwości moralne żeby wsadzić kilkunasto milimetrowe, dużo mniejsze od gupików drobniczki, wiec doradzanie bojownika, który jest największą rybą nadająca się do 25l, jest moim zdaniem grubym nieporozumieniem.

 

PS: A czytając o doświadczeniu sprzedawców dosłownie wybuchnołem śmiechem. To sprzedawcy, nie hodowcy i w 95% przypadków polecą skalara, albo welona do 25l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...