Skocz do zawartości

Atreyu pokaż swoje akwarium


grzegrzół
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko chcialbym nadmienic.....Admin forum nie musi miec w zasadzie zadnej wiedzy dotyczacej tresci ukazujacych sie na forum.

Zadaniem admina jest raczej czuwanie nad tym, by forum dzialalo jak nalezy.

Naprawde nie musi miec baniaka i znac sie na rybkach. Generalnie od tego wlasnie sa moderatorzy.

Oczywiscie dobrze jest jak i admin jest w temacie, ale nie jest to wymog, ktory przesadza o prawidlowym dzialaniu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko chcialbym nadmienic.....Admin forum nie musi miec w zasadzie zadnej wiedzy dotyczacej tresci ukazujacych sie na forum.

Zadaniem admina jest raczej czuwanie nad tym, by forum dzialalo jak nalezy.

naprawdę nie musi miec baniaka i znac sie na rybkach. Generalnie od tego wlasnie sa moderatorzy.

Oczywiscie dobrze jest jak i admin jest w temacie, ale nie jest to wymog, ktory przesadza o prawidlowym dzialaniu forum.

Pytanie dotyczyło akwarium Atreyu,nie Ahaeda.

 

Choć nie wykluczone,że jesteś jasnowidzem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa,działa.

Widziałem ten temat ahaed i co mi to daje skoro jest zablokowany po kilku postach z tym też tak będzie?

Niech ludzie piszą co myślą wielu by chciało zobaczyć jego zbiornik a w tamtym temacie ściema,jak znajdę kabel to coś pstryknę i żadnej fotki nie było.

Paco,Atreyu to nie admin to moderator i nie wspominałem wcześniej że admin czy mod powinien posiadać wiedzę akwarystyczną (zapoznaj się z rangami na forum i opisem pod nimi) czy mieć akwarium bo jest wprost przeciwnie,temat w dziale "rozmowy o wszystkim i o niczym",powstał z czystej ciekawości a nie ze złości na kolegę,więc po co ta adwokacka gadka?

Nie chcesz zobaczyć akwarium kolegi,nie pisz w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeci taki temat, dwa poprzednie założyły osoby które raczej za moją skromną osobą raczej nie przepadają. :D

Tak wymyśliłem że skoro junior ma temat o sobie

Temat o juniorze nie bardzo się ima juniorskiego akwarium. ;)

Oczywiscie dobrze jest jak i admin jest w temacie

Nie jestem adminem, ale myślę że jestem w temacie.

9/10 wszystkich moich postów tutaj to właśnie rady, a zanim stałem się zielony, byłem niebieski, a ta ranga też do czegoś zobowiązywała.

a może nie ma żadnego akwarium?

Mam to co w podpisie, a nawet gdybym nie miał, to co komu do tego? ;)

Piszcie z naciskiem

Mnie się nie da nacisnąć, przycisnąć i nie pokażę nic jeśli nie będę miał pewności że to zachwyci innych, a ponieważ na razie nie mam sił/czasu/środków na stworzenie aranżacji po której szczęki wam opadną, to nie zamierzam iść na kompromisy. Mam doskonałą świadomość, że jeśli aranżacja mojego akwarium które zaprezentuje będzie choć trochę odbiegała poziomem od Amanowskiego, to zostanę publicznie zjechany.

Akwarium jak najbardziej prowadzę. Nie mam glonów, chorych/umierających ryb, nie mam plagi ślimaków, problemów z roślinami, sztuczności w środku, hoduje takie gatunki które mnie interesują i ich obserwacja sprawia mi radość. Baniak jest prowadzony tak jak należy, zgodnie ze wszystkimi radami jakie sam daje innym. Mnie takie akwarium cieszy, mi się podoba i chyba o to w tym hobby chodzi. Wam nie pokaże - kropka. Tyle ode mnie w tym temacie. ;)

skoro jest zablokowany

Zwykle blokuje się tematy które do niczego nie prowadzą, a powyższego zdania nie zmienię. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam glonów, chorych/umierających ryb, nie mam plagi ślimaków, problemów z roślinami, sztuczności w środku, hoduje takie gatunki które mnie interesują i ich obserwacja sprawia mi radość.

A powiesz co to za trzy gatunki ryb , które hodujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Wy co, dajcie dla Atreyu spokój, jak będzie chciał to pokaże akwarium, jak nie, to nie, jego wybór.

Jak dla mnie to ten temat jest bezsensu, w takich sprawach piszcie do niego na PW, ok?

Mam prośbę, o zamknięcie tematu, bo będzie się on ciągnąć a treść każdego posta będzie: ,,Pokaż Atreyu akwarium'' itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy w ogóle mnie nie interesuje jakie tytułowy pan ma akwarium :D Już bardziej ciekawi mnie jak wygląda jego facjata ;) Pomijając powyższe wzmianki najważniejsze jest dla mnie to, że zna się na akwarystyce i zawsze bardzo cenię jego rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...