Jump to content

Co to za Akara


Kris1984L
 Share

Recommended Posts

Witam mam problem znam się trochę na rybach, ale tych akar nie mogę rozgryź gość na allegro wystawił je jako akary błękitne,lecz mi one pasują bardziej do A. pomarańczowopłetwa, chyba że to po prostu jest jakaś krzyżówka, Proszę o wasze opinię:)

post-4687-13685165298635_thumb.jpg

post-4687-13685165299026_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja posiadam Akarę błękitną więc dam zdjęcie i proszę porównać, trzeba też mieć na uwadze że moje światło jest słabsze niż u tamtego Pana ale różnice są spore:)

Osobnik na zdjęciu jest jeszcze młody ale różni się. I nie spotkałem się że u akar błękitnych występuje guz tłuszczowy na głowie jak to widać na jednym zdjęciu:)

post-4687-13685165299247_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

No to właśnie mówie. Niestety w modzie zostało mieszanie pielęgnic.

W tej chwili ciężko znaleźć czystej krwi C. nigrofasciatus i własnie A. pulcher/ A. rivulatus.

 

Nie kupuj tych bastardów. Szukaj wytrwale! JA znalałem piękną parkę pulcherów (patrz do moich 200L )

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o dostanie A. błękitnej u mnie to tragedia, teraz ugadałem się ze sprzedawcom że jak coś to przywiezie z giełdy, ale to nic pewnego:( A chciałbym czysty gatunek a nie żadne mixy mixy nawet w gupikach mi się nie podobają a co dopiero mówić o pielęgnicach;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...