Skocz do zawartości

112 l roślinne aktulizacja strona 2


egwin85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[b Witam przedstawiam swoje drugie akwarium roślinne po restarcie zalane 18.08.2011r.

112 litrów 80x40x35 profilowane

 

podłoże- JBL manado JBLaquabasic

 

oświetlenie- 3x20 W

 

filtracja- fluwal 104 jebao 504

 

naworzenie z serii aqua-art

 

co2- butla 6 kg

 

ozdoby- korzeń

 

rośliny in-vitro

 

-rotala rotudifolia

-zosterifilla

-althernanthera reineckii

-bacopa caroliniana

-micranthenum umbrusum

-cryptocoryna wendtii

-glossostigma elatinoides

-mech willos moss

 

obsada planowana

-20xneon -10x jakieś krewecie

 

Prosze o porady i opinie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wygląda fajnie :shock::shock::shock: Tylko ciekawi mnie czy ta butla nadal stoi koło akwarium i szpeci? Wyglądało to jakbyś miał zakład spawalniczy w domu :D

 

P.S A jak spostrzeżenia odnośnie stosowania Aqua Basis ? Jesteś z tego zadowolony? Pytam bo sam mam będę tego używał :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie :shock::shock::shock: Tylko ciekawi mnie czy ta butla nadal stoi koło akwarium i szpeci? Wyglądało to jakbyś miał zakład spawalniczy w domu :D

Stoi cały czas butla to cały urok!.Wszyszcy jak mnie odwiedzaja to pierwsze słowo a to co k.....!!!!

 

Co do podłoża zdaje egzamin super polecam,tylko bardzo lekkie ale da się przyzwyczajić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko po jakiejś imprezie nie próbowali znaleźć dla niej innego zastosowania :lol::lol:

 

Ale wracając do tematu. Miałeś chyba 5 kg worek Aqua Basis. Jaką warstwę podłoża udało Ci się z tego ułożyć? Wymiary dna będę miał niemal identyczne więc jestem ciekaw na ile cm wystarczy jeden worek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jakie rośliny.Najpierw zobaczę co w sklepach mają. Może coś kupię na aukcjach itd. Ale do tego jeszcze długa droga. Muszę się najpierw pozbyć ryb z małego akwarium,a nie bardzo mam co z nimi zrobić . Póki co ,będę krok po kroku kompletował wszystko co trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...