Jump to content

112 l roślinne aktulizacja strona 2

egwin85
 Share

Recommended Posts

[b Witam przedstawiam swoje drugie akwarium roślinne po restarcie zalane 18.08.2011r.

112 litrów 80x40x35 profilowane

podłoże- JBL manado JBLaquabasic

oświetlenie- 3x20 W

filtracja- fluwal 104 jebao 504

naworzenie z serii aqua-art

co2- butla 6 kg

ozdoby- korzeń

rośliny in-vitro

-rotala rotudifolia

-zosterifilla

-althernanthera reineckii

-bacopa caroliniana

-micranthenum umbrusum

-cryptocoryna wendtii

-glossostigma elatinoides

-mech willos moss

obsada planowana

-20xneon -10x jakieś krewecie

Prosze o porady i opinie !!!

Porady i opinie:

Na bogato :). Ale jak już tak na bogato to daj szklane rurki, wszystko jak najbardziej pochowaj i może "mleczne" tło. Pasowało by chyba bardziej do manado :)

Ogólnie bardzo ładnie i profesjonalnie się zapowiada!

Powodzenia.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wygląda fajnie :shock::shock::shock: Tylko ciekawi mnie czy ta butla nadal stoi koło akwarium i szpeci? Wyglądało to jakbyś miał zakład spawalniczy w domu :D

P.S A jak spostrzeżenia odnośnie stosowania Aqua Basis ? Jesteś z tego zadowolony? Pytam bo sam mam będę tego używał :zamieszany:

Wygląda fajnie :shock::shock::shock: Tylko ciekawi mnie czy ta butla nadal stoi koło akwarium i szpeci? Wyglądało to jakbyś miał zakład spawalniczy w domu :D

Stoi cały czas butla to cały urok!.Wszyszcy jak mnie odwiedzaja to pierwsze słowo a to co k.....!!!!

Co do podłoża zdaje egzamin super polecam,tylko bardzo lekkie ale da się przyzwyczajić

Żeby tylko po jakiejś imprezie nie próbowali znaleźć dla niej innego zastosowania :lol::lol:

Ale wracając do tematu. Miałeś chyba 5 kg worek Aqua Basis. Jaką warstwę podłoża udało Ci się z tego ułożyć? Wymiary dna będę miał niemal identyczne więc jestem ciekaw na ile cm wystarczy jeden worek.

Jeszcze nie wiem jakie rośliny.Najpierw zobaczę co w sklepach mają. Może coś kupię na aukcjach itd. Ale do tego jeszcze długa droga. Muszę się najpierw pozbyć ryb z małego akwarium,a nie bardzo mam co z nimi zrobić . Póki co ,będę krok po kroku kompletował wszystko co trzeba .